Nova verzija

  1. Sva slova ili samo linkovi?

  2. A, pa ta sam posvetlio :)

  3. Aj nemoj, ljeba ti. Baš isprano izgleda, poružno, zastarjelo, demode, korčina.

  4. Kaizene, koliko ti je cimanje da udariš spisak ljudi na četu? Da se vidi ko je prisutan.

  5. @Boxer: jeste cimanje, ali je u planu.

  6. прво, кајзене, де си?

    друго, каће да се врати гробље?

    треће, зашто не може и даље да се види колко сам оценио плус, колко минус?

    четврто, свака част за враћање коментара са постера сад можемо да тролујемо клинчадију опет лолол

    и пето, да ли је могуће да си малу видру умодовао а мене никад ниси за ове 4 године?

  7. прво, кајзене, де си?

    U tuđini.

    друго, каће да се врати гробље?

    Postoji ali ne za sve. Možda samo promenim da bude pristupačno za slabije ordenje.

    треће, зашто не може и даље да се види колко сам оценио плус, колко минус?

    Ok, srediću ovo uskoro.

    четврто, свака част за враћање коментара са постера сад можемо да тролујемо клинчадију опет лолол

    Samo udri

    и пето, да ли је могуће да си малу видру умодовао а мене никад ниси за ове 4 године?

    Pa bio oglas na infostudu, što se nisi javio

  8. друго, каће да се врати гробље

    Pa tu je groblje...

  9. А је ли, Кајзене, ош ставити оно у горњем десном углу да се виде нове дефке где год да си на сајту?

  10. Iskreno, jako su glupe nagrade za ordenja.

  11. Kaće biti gotovo ovo doterivanje?

  12. А је ли, Кајзене, ош ставити оно у горњем десном углу да се виде нове дефке где год да си на сајту?

    Ne verujem, ali razmisljam na tu temu.

  13. @Billy Sharp: nema kraja, konstantno ce biti doterivanja.

  14. Што? Је л' тешко?

  15. @Billy Sharp: nema kraja, konstantno ce biti doterivanja.

    Palac gore, lepo od tebe.

  16. Uvedi i brojač datih ocena za važeći dan. (ne bitno + ili -) Da ovi što kukaju za čitanje imaju uvid koliko nisu ništa tuđe ocenili ;)

  17. A pricalo se da gasis sajt...

  18. Kajzene, oces promjenis "nagradu" za "znacku", jer nema neku funkciju pored addbocka?

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.