Nova verzija

  1. A možda ga uređuje pred prodaju :)
    Pu, pu, pu

  2. @Kajtezzz: za sada ne.

  3. Kaizene jel je u planu radio za čekaonicu?

  4. Uvedi i brojač datih ocena za važeći dan. (ne bitno + ili -) Da ovi što kukaju za čitanje imaju uvid koliko nisu ništa tuđe ocenili ;)

  5. Dodji u kafanu. Pridruzi se sekti :)

  6. Dodji u kafanu. Pridruzi se sekti :)

    Nemam 500+ i nubara sam. :(

  7. nesss

    Uvedi i brojač datih ocena za važeći dan. (ne bitno + ili -) Da ovi što kukaju za čitanje imaju uvid koliko nisu ništa tuđe ocenili ;)

    Што никад не именујеш те што кукају кад их већ помињеш толико?

  8. 1. Što ne razmoduješ Kurda, nema ga preko godinu dana? Hajde par meseci kao neki omaž, šta li, ali ovo posle je besmisleno.
    2. Ovo smara - iks dupliranja banovanih, mislio sam pre da je fora, ali biće da je bag:
    http://i.imgur.com/a5dQEnB.png
    EDIT
    3. Slažem se s Pazlom da treba ostaviti "PROFIL" umesto nadimka.

  9. Што никад не именујеш те што кукају кад их већ помињеш толико?

    Mrzi me da nabrajam, a i nisu toliko bitni da se prozivaju poimence.

  10. 1. vratice se on ;)
    2. bag, ok.

  11. Inače Kaizene, kako si?

    EDIT: Boli li te još kurac i primaš li kakvu terapiju za to?

  12. Mrzi me da nabrajam, a i nisu toliko bitni da se prozivaju poimence.

    Па добро, не мораш увек након што ја нешто напишем у вези с тим, да постављаш такве коментаре. Само без везе затрпаваш форум. Вама ауторима, који стално вичете ЈА ЧИТАМ, изгледа одговара то да се само ви међусобно читате, па сте против тога да се људи некако привуку да читају нове дефке.

  13. Drago mi je da to čujem, ili bolje reći vidim.

  14. ahahahahahah
    Kaizen skriveni talenat u reakcijama

  15. треће, зашто не може и даље да се види колко сам оценио плус, колко минус?

    Sređeno. Vidi se za sve sada.

  16. Sviđa mi se ovo za glasove.

  17. kaizene, zašto tako slabo ocenjuješ? :D

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.