Nova verzija

  1. A i to polje je slabo. Treba da se odmah vidi razlog bana a ne da se prevlači preko crvene linije. To pola ljudi ne zna.

  2. Не пише на профилу кад је неко банован. Нема оног црквеног поља.

    +1
    ili slovima: sredite to da znam kol'ko mi je ostalo kad me banuju

  3. meni bacilo rovca mislio da su mi nazozi nikolat i olanik odbanirani

  4. koji smor ne moš ljude da ložiš više u tom smeru

  5. mene si uspeo hahah...otisao sam da proverim

  6. Mrzi me da listam temu unazad, znam da je već neko pisao da mu je sada sve mutno i da su boje blede, pa ja samo da se pridružim primedbi, posle dva minuta boravka na sajtu sve mi se zamantalo. Nešto je čudno sa bojom i kontrastom.

  7. Ljudi postoji custom vukajlija pa menjajte pozadine kako vam se ćefne aman!

  8. Pa meni je već podešena po mom ćeifu, ali od danas mi je mutna.

  9. Ćuti dobro je, ako je najveći problem na sajtu, boja.

  10. Већи проблем су ове популарне, докле висхе?!

  11. Bruce, probao sam na netu ali prihvatljivog odgovora nema pa ću zamoliti tebe za pomoć. Naime, pije mi se cijeđena naranDŽa, ujutro jer je zdrava a i sada jer mi se pije, a nemam sokovnik. Da li je tebi poznat neki alternativni način pripreme ovog božanskog cijeđa?

  12. samo je stisneš :)

  13. :D stisneš me za kurac. :D

    Sad sam vidio da je sokovnik 10 maraka. Ne moraš se cimati Bruce.

  14. Sad sam vidio da je sokovnik 10 maraka.

    eto vidiš :D

  15. E, stavi umjesto ovoga što gore desno stoji ime da piše samo profil. Maloprije gledam i razmišljam "Ko je Clannad jebo te?!"

    I da, znam da nije tema za prijedloge ali bilo bi fino da može neki "hodajući meni" ili kako se to već zove. Barem ovo za profil, poruke i odjavu da sve vrijeme stoji u gornjem desnom uglu gdje god da skroluješ na stranici... Muka me sad da crtam, valjda ste skapirali

  16. Malo sam posuntavio, ali dje se nalazi sad ono dugme za otvaranje nove teme na forumu?

  17. Pa kad odeš na neki podforum, desno:
    http://i.imgur.com/MHAJsy5.png

  18. Ziv biJo, kavu peko sina steko...

  19. Što su slova blijeda?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.