Nova verzija

  1. promeni mi nik u rasni.

    Izeš ku*ac masni.

  2. Napisi kurac. Ne budi picka.

  3. Ne smem, Vučić posmatra.

  4. Napiši kurac, neće te Vučić :)

  5. Опет врећене популарне...

  6. aj neka neko sumira: sta se tacno promijenilo, i zasto se ovo zove nova verzija? Ne znam, meni sve isto.

  7. Sve je mnogo preglednije, imaš notifikacije za privatne poruke, dodato ti je i kako si ocenjivao, na definicije su odabrane vraćene na prvu stranu. U principu sve je preglednije.

  8. Кад претражујем тако што горе у УРЛ допишем назив дефке, покаже ми да то још није дефинисано ако сам напис'о на ћирилици. Пре је автомацки пребацивало на латиницу и нашло све дефиниције тог назива. Знам да је неко већ то помињ'о, ал' сам заборавио на којој теми. Него 'оће се то вратити на старо?

  9. bilo bi dobro da u kafani imamo stolove sa kariranim stonjacima, i da po cetvoro moze da sedne za jedan sto, i da se zajebavamo, da mozes da kliknes na neki sto, i tvoj avatar da ti sedis za tim stolom, pa da zajebavamo druge, nedamo im da sednu za sto, i da trebaju trojca da mozes da isteras nekog sa tog stola itd, bila bi dobra zajebancija

  10. то би било до јаја

    едит: ал онда треба и списак ко је ту да можемо да се смејемо овима што као стоје

  11. Паз ово. Да се уради као што има на Тарзанији, нпр:

    Nova sezona Formule jedan počinje u nedelju, Velikom nagradom Australije u Melburnu. Sebastijan Fetel i Red Bul su prošle godine napravili poker, a da li će i jamb, videćemo na kraju ove sezone.

    Pročitaj još na http://www.tarzanija.com/formula-1-2014-najava-sezone/

    тако да кад копираш нешто из неке дефиниције да се појави ово доле са линком. Ето вам још једно решење за више оцењивања, бар за мало.

  12. Odaberite mi definiciju. Pozdrav iz Republike Srpske!
    Kosovo je srce Srbije!

  13. Bagovi na telefonu:

    ● Na posteru se vidi autor prije ocenjivanja.
    ● Ne piše autoru da je banovan.
    ● Ne može da se započne konveracija.

    Ispravljaj to i ćirilizuj mi nik u Ћоми_ПГ.

  14. #FFD300
    Ево ти за линкове Кајзене, промени леба ти и соли.

  15. More li da se ubaci dugme pošalji modu? Npr oću da mi mod nešto odradi (odabere još 40 defki, malo mi ovih 100, prim.aut), pa da se ne cimam koji je tu, koji oće da učini, nego da pošaljem recimo na mod čat, ili sl. pa koji vidi nek učini.

    Da ne jebavam stalno mučnog Brusa.

  16. nije meni problem, jedino što ponekad ne mogu stići pa prođe nekoliko dana, evo i sad Dare čeka na intervenciju već dva dana, do vikenda :)

  17. toeto, moja omiljena scena :)

  18. valjalo bi ako bi mogli ovi medvedi da se uvedu na forum sto se njisu
    http://25.media.tumblr.com/tumblr_m0t57fsZQh1qh3deno1_400.gif

  19. nek mi neko posalje u pvt koga lozimo da je ovo nova verzija

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.