Prijava

Daj kaizene!!!! Pa vec 2. poster kad ga napravim nema teksta!!!! Nego je dole sve crno.

rasni provalio Alt 01610 pa se sprda malo...

Ma nije. Juce mi isto tako sjeban poster a danas 2.

kaizen
@menijesamodosadno jel uvek ili samo nekad? koji browser/os koristis?

десило се једном пре цирка недељу дана и једном јуче. цомодо драгон/вин7

Može li da se uvede kao što ima za odabrane, da se vidi kod koga se autor pretplatio, da se tako vidi ko je zaključao koju temu na forumu? Još to, i imaš pivo!

Imam ja jedno pitanje.. Da li je nekakko moguce da se izvede neko dugmence za opciju koja ce da znaci " POKAZI POSTOVE OD MOJE POSLEDNJE POSETE".

Na drugom forumu sam to video, stoji zvezdica ispred imena teme, i kad se klikne na nju, odvede na prvi neprocitan post. Mnogo koristi oko tema koje redovno pratimo, al iskren da budem ne znam koliko je komplikovano da se implementira..

Imam ja jedno pitanje.. Da li je nekakko moguce da se izvede neko dugmence za opciju koja ce da znaci " POKAZI POSTOVE OD MOJE POSLEDNJE POSETE".

To bi stvarno bilo super.

Predlagano je to mnogo puta i stvarno bi bilo korisno.
Nego koliko je komplikovano da se odma pokaže ime autora kad se neki post kopira da ne moram da tražim ko je šta postovao po celoj temi (ovo mislim za citate)
Recimo ovako da izgleda kad recimo kopiram gazimudov post

@Gazimudo link
Imam ja jedno pitanje.. Da li je nekakko moguce da se izvede neko dugmence za opciju koja ce da znaci " POKAZI POSTOVE OD MOJE POSLEDNJE POSETE".

Na drugom forumu sam to video, stoji zvezdica ispred imena teme, i kad se klikne na nju, odvede na prvi neprocitan post. Mnogo koristi oko tema koje redovno pratimo, al iskren da budem ne znam koliko je komplikovano da se implementira..

de je link link do posta koji je citiran

TOOO Kaizene majstore!!! Pretraga forumaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Ја се шокиро.

Иначе Каизене, неко ти арчи име на фејсбуку. Појавили се неки као линкови вукајјлија и људи лајкују а оно курац, нит је вукајлија нит је лажна вукајлија (вукајјлија) него неко шесто говно...

I ono kajlijavu.com aplikacija za telefone. Jesi išao u zavod za patente?!

E ima neki sajt (zaboravio sam ime al cu naci) koji kopira sve postere odavde. Znaci svaki bolji poster je na tom sajtu. Samo obrisu vukajlija gore i to e to.

I ono kajlijavu.com aplikacija za telefone. Jesi išao u zavod za patente?!

Momci naprave dobru besplatnu stvar i sad napadate? Što brate? Ne piše Vukajlija.

Zato što je ziljava. I koju stonogu rasni jebem ti čmar u pičku? Pola sajta sam obrnuo nema je nigde?

Ma ima na reklami. Za vip.

A jebi se bre, nemam reklame.
Neće ti kazan skinuti to, tačno da mu pokloniš pola Šarićeve imovine. Sve je to lepo, ali pare su pare.