Prijava

TO KAZANE u kurac te ljubim !!!!!!!!! <33333

aj i meni ljubi luče

Било је на оној белој верзији да можеш да видиш све банове икада, листаш странице.

Било би до јаја кад би се видело и сад. Има неких легендарних разлога за бан.

Ne znam da li je samo kod mene tako, mada probah sa par mesta i isto: pomereni su nazivi polja i sama polja u profilu (u režimu uređivanja). Vako:
http://i.imgur.com/RhiHnfq.png
Polja su gore, a lejbeli dole. Da li je neki css, šta li je, nem pojma.

Druga stvar: praćenje. Postoji puno autora koji su dobri u hajde-da-se-tako-izrazim - vizuelnim sadržajima: posterima i reakcijama i imaju pratioce, koji verovatno žele da prate baš taj sadržaj, a ne toliko defke. Kapiram da bi imalo logike da se klikom na npr. postere dobije i tab "pratilački" sa upravo ovim sadržaja jelte - praćenih autora. Moguće da je bilo predlagano, ali kakogod.

Kaizene, što jedeš gomna, što ubaci one fejsbuk komentare?
Znam da ti je to leba, al brate minimiziraj ga, pa ko hoće da čita nek klikne da mu se otvori, ne onakoooo. NE VALJA!

Pa u dnu je, nemoj da skrolujes :) Ako smeta vecini sklonicu za ulogovane...

HUMANITRNA AKCIJA.

НЕ, уведи нам фејсбук коментари на твоје дефиниције :Д

Kazane imas moc , a Vukajlija ima publicitet. Objavi ono leba ti (Sto ti je Kurajber slao) pa da pomognemo coveku.

Aj ziv bio. Hvala ti.

Za ulogovane skini, i taman. Pošteno.

Imam ja jedno pitanje.. Da li je nekakko moguce da se izvede neko dugmence za opciju koja ce da znaci " POKAZI POSTOVE OD MOJE POSLEDNJE POSETE".

Nisi se izjasnio za ovo, ako ne mere, odma reci, da se ne tripujemo. I šta bi za trčeća slova?
Tu će biti fora napraviti što duži naslov, da trči jedna defka 15 minuta lololololo

Da li je nekakko moguce da se izvede neko dugmence za opciju koja ce da znaci " POKAZI POSTOVE OD MOJE POSLEDNJE POSETE".

Tehnicki zahtevno ali u planu.

I šta bi za trčeća slova?

Ne. Ruzno je.

Pa što ne vratite u gornji desni? Po meni je tamo ok bilo, nekada upadne u oči defka, ovako nema šta da upada... :)
Mislim "your call", ali da treba-treba.

Каизене, ајде ако те не мрзи реци само да ли уопште планираш да уведеш радио у чекаоницу? Само кажи хоћеш ли или нећеш, да знамо.

Stavi Fejzbuk komentare iznad ovih. Prvih po meseca, dok ljudi skapiraju da ih imas.
Mene boli kurac za to, ali vako si dzaba krecio.

Ne. Mozda cu i iz kafane izbaciti...

Druga stvar: praćenje. Postoji puno autora koji su dobri u hajde-da-se-tako-izrazim - vizuelnim sadržajima: posterima i reakcijama i imaju pratioce, koji verovatno žele da prate baš taj sadržaj, a ne toliko defke. Kapiram da bi imalo logike da se klikom na npr. postere dobije i tab "pratilački" sa upravo ovim sadržaja jelte - praćenih autora. Moguće da je bilo predlagano, ali kakogod.

prvi deo citata nije bitan ali morao sam i njega zbog suštine, jelte... stavi i pratilačke postere i reakcije, što da ne... to ti nije puno posla...