Prijava

kaizen
Ne. Mozda cu i iz kafane izbaciti...

Ahahaha, Prištevac, bićeš biven, što čačkaš mečku

ХАХАХАХАХАХАХА

Kaizene, jesi ikad vozio preko 150km na sat?

Ja sam jednom vozio 200 na sat

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU KRIVINU

ubaci nam da možemo da vidimo svoje obrisane stvari kad se ulogujemo.
spusti u nivo taba profil, poruke, odjava, mnogo visoko (makar prva dva, odjava može skroz gore da visimo po celi dan i da nam je mrsko kad treba da je dovatimo).
Ako može da se podesi za mobilne da statusna linija bude pokretna, da ne mora da se uvek skroluje skroz do vrha do nje, ako npr. hoću sa reakcija na definicije samo klik na statusnu liniju i odaberem iz onog padajućeg menija, jako krasna olakšizacija.
Sortiranje postova u okviru '' Javne teme u kojima je učestvovao __autor'' - npr, odem na profil nekog autora, kliknem na ''postovi na forumu'' - bolje da izađe sortirana lista po njegovim poslednjim postovima i linkovima ka njegovim postovima, nego kako je sad - klasično sortirano po poslednjoj objavi bilo kog autora.
negde udenuti poene dobijene od postera i reakcija tako da ne ometaju ''glavne'' od definicija, a da se opet može nekako videti
puste želje, ali eto, ima se 50 pojena za forum pa se može reći na glas....

KAZANE UKINI PVT, DA POLUDE ULIZICE ZA ODABRANIM

KAZANE UKINI PVT, DA POLUDE ULIZICE ZA ODABRANIM

Hahahahahaha TO

Evo ti bag, ne može da se apdejtuje ono polje O sebi, na moj profil kad kliknem na Pošalji ne desi se ništa, a probam s drugovog profila i pokazuje mi da se nešto razjebalo, onu 404 stranicu, što li.

SA DRUGOVOG PROFILA!

xD xD xD

Sad vidim da je gif na avataru opcija za orden
A šta je sa spiskom pratilaca?

То се добија већ уз прву одабрану
http://vukajlija.com/autori/priznanja#palac

hahahaha, sad vidim... Ko da sam ćorav.

SA DRUGOVOG PROFILA!

To se sad tako zove :)

Bolje da se gif dobije odma a spisak pratilaca tek kasnije.

Kazane uvedi onaj humanitarni clanak. To ti je 5 minuta posla, a bice dosta uplata.

Ko će da uplaćuje? Sve slepare :D

Ovi sa fejsbuk komentarima samo psuju :(