Prijava

realno,koga boli kurac za ovu budalu
a i nasa nacija debilna je,lize cmar svakome ko je pomene u pozitivnom kontekstu
stranci nisu svesnu da mogu samo da izjave u medijima da vole srbiju i bice ovde tretirani ko bogovi

Гледа ли неко сем Срба ове ликове који ''подучавају српски'' лел

Гледају покатоличени и потурчени Срби када траже неки лек за комплексе, па их радује када чују странца како псује на српском или нешто блати Србе.

realno,koga boli kurac za ovu budalu
a i nasa nacija debilna je,lize cmar svakome ko je pomene u pozitivnom kontekstu
stranci nisu svesnu da mogu samo da izjave u medijima da vole srbiju i bice ovde tretirani ko bogovi

nije fora lizanje čmara i ulizivanje, nego nekakva razmena utisaka, blejanje sa tim likovima u parku i pijenje piva. Zezanje. Meni je bar uvek interesantnije kad dođe neko sa strane i uključi se u diskusiju (kad već nisam u mogućnosti da odem) , postoje u mnogim gradovima hospitality klubovi, nije to loša stvar.

Гледају покатоличени и потурчени Срби када траже неки лек за комплексе, па их радује када чују странца како псује на српском или нешто блати Србе.

Granjka, stari debateru i duhovna gromado koja istrebljuje komuniste, lično nisam u fazonu- jao vidi ga mica što je simpatičan kad psuje na srpskom, ima milion klipova mislio sam da će ovaj da bude interesantan masi pa sam njega linkovao, mogo sam i da okačim klip gde je kupio 5 limenki domaćih piva, ispijao i ocenjivao kvalitet svake (meni je taj omiljeni). Realno, lik je sasvim OK, mislim da je pozitivac.
Dobar je kao lakmus papir za prepoznavanje tipova ličnosti na osnovu komentara o njemu. Skloni smo generalizaciji. Verovatno su i drugi narodi slični, kad vide Memedovića sigurno nisu u fazonu - ko mu jebe mater, šta će koj kurac ovde, šta je došo da nam soli pamet - nego - vidi buca što je simpatičan, kako nam je pojeo pršut za pola zime.
Samo što memed ode nakon 2 dana, a ovaj se batrga već treću godinu sa nama.

a ne nego je čmarko lazić interesantan kad jede feferonu pola sata pred kamerom i kači ovde klip. Kaki licimur.

Truleks Krpa Мемед се развео, мукица. Него, нисам у том фазону, заиста ми не смета што човек псује на српском. Чему лицимурство? Па, псујемо у пичку лепу материну, мада сељачине псују најгоре, срећом њих није срео још увек. Али која је фора да се правиш Енглез - ја не псујем никада, али зато увече јебем мајку, па сестру, а ујутру јебем коња, па пса.
Лик је скроз ОК, ово му је заиста једини видео у коме он говори било шта лоше о нама.

Готивим и оног нашег лика.... ево који:
http://www.youtube.com/watch?v=WgyOSwqCkCc

Црвени барон

Sram ga bilo, kako sme uopšte da hvali Srbiju i da je promoviše kao turističku destinaciju? Uzmimo vile i baklje, proterajmo govedo!

Уууу, човек има скоро 7 хиљада пратилаца, они ће да дођу у Србију и остављају кеш по ресторанима, повећаће се производња вињака и то ће да отвори радна места... Само штета што већина од тих 7 хиљада већ живи у Србији и жели да оде у иностранство. Више ћу ја људи да убедим да гласају за ДСС пишући коментаре по порталима него што ће он да привуче туриста.

Nije on kriv za takvo stanje Sreto. Jbg, ne možeš da kriviš čoveka što je pokušao. Osim toga, lepo je za promenu videti nešto ovako od stranca, pogotovo amerikanca.

Не кривим ја њега низашта. Само сам рек'о да ме смарају такви који се поставе пред камеру и нешто објашњавају.

Не кривим ја њега низашта. Само сам рек'о да ме смарају такви који се поставе пред камеру и нешто објашњавају.

Nije samo puko proseravanje preko kamerice zarad neke lične popularizacije. Odradio je već dosta konkretnih akcija, recimo dovukao tone opreme iz Amerike za momke koji treniraju u zrenjaninskom bejzbol klubu, obišao je skoro sve gradove i veća mesta po Srbiji i napravio promotivne materijale, vodi blog o Srbiji, websajt, obišao je skoro sve poznatije crkve i manastire sa ovog prostora, volontirao po našim školama.... Treba poštovati to, u svakom slučaju uradio je više od mene i ja samo mogu da kažem svaka čast, nebitno da li je on amerikanac, rus ili kinez.