Prijava

YouCantHandleTheTruћ

Размислити о томе и да се узму паре, а да их зајебеш тако што ћеш поништити листић. Трострука корист.

+1

Ниси разумео, аутобусу, неважећи се деле тако што улазе равномерно у распоред мандата. Тако, ако обришеш дупе листићем, пола иде Вучићу, а пола осталој боранији. Мада, исто то се дешава са твојим гласом и да гласаш за Шешеља, пошто неће прећи цензус.

Ко нуди паре?

Па видиш, Валдерама, да то не знају (па питају) и ови што би узели.

Па разумијем све ја то, био сам посматрач једном, али нисмо дијелили неважеће између странака које прелазе мандат, пропорционално као што кажеш, него само празне. Празне заокружиш и постану важећи.
Али ако неважеће упишеш, постоји могућност да ће их неко тамо накнадно преконтролисати, и види не слаже се број гласова са бројем листића.

Па видиш, Валдерама, да то не знају (па питају) и ови што би узели.

Е јеби га. Таман да узмеш две иљаде и платиш локалном лудаку да улети унутра и почне да виче: ЉУДИ, БОМБА, БОМБА, ПОСТАВЉЕНА БОМБА!!! Ал би се разбежали као мишеви, хахахаха!

Размишљао и ја да цртам курчине и дописујем Тита или ортаке на листић, али неко ко се боље разуме у математику и изборе ми рече да онда потпомажем Вучели.

Е па онда нећу, боли ме курац, дајем глас ономе ко не прелази цензус, после могу да причам како су поштени испод цензуса, само лопови у влади шта курац.

Šćepan Šćekić NORMALNO.

Па разумијем све ја то, био сам посматрач једном, али нисмо дијелили неважеће између странака које прелазе мандат, пропорционално као што кажеш, него само празне. Празне заокружиш и постану важећи.
Али ако неважеће упишеш, постоји могућност да ће их неко тамо накнадно преконтролисати, и види не слаже се број гласова са бројем листића.

Ja sam bio tamo oko onog usranog 5. oktobra u CESID-u, nije se ništa smelo tamo zaokruživati, već samo evidentirati: toliko SPS, toliko DS, toliko radikali, toliko praznih, toliko nevažećih... Mada mislim da bi ih komotno među sobom podelili da nisam rekao da rade šta hoće, al da ja pišem to u zapisnik, pa neka gledaju posle regularnost na biračkom mestu, da li će im poništavati i ponovo organizovati. Ne znam, možda je sad drugačiji zakon.

Па разумијем све ја то, био сам посматрач једном, али нисмо дијелили неважеће између странака које прелазе мандат, пропорционално као што кажеш, него само празне. Празне заокружиш и постану важећи.
Али ако неважеће упишеш, постоји могућност да ће их неко тамо накнадно преконтролисати, и види не слаже се број гласова са бројем листића.

Па не делиш ти на лицу места, него неко са 40% гласова добије 50% мандата. Захваљујући неважећим листићима. Нема то у приручницима за посматраче, него је више елементарна логика.

ЕДИТ:

Размишљао и ја да цртам курчине и дописујем Тита или ортаке на листић, али неко ко се боље разуме у математику и изборе ми рече да онда потпомажем Вучели.

Е па онда нећу, боли ме курац, дајем глас ономе ко не прелази цензус, после могу да причам како су поштени испод цензуса, само лопови у влади шта курац.

Побогу, Пеки, курчина и глас за оног ко не прелази цензус је апсолутно иста ствар у расподели мандата.

Е па јебем му матер није чудо што сам у средњој увек двојку из математике имао.

Иако је вероватно некул причати за кога ћеш стварно да гласаш овде... Некако ми је дебилно да не изађем да гласам. Ни за кога ко 100% прелази цензус не могу да гласам, сви су исти курац. Тако да оно, мислио сам да овом Радуловићу као дам глас, није да нема баш никакве шансе да пређе пет посто. Мислим, слаб је по истраживањима, али никад се не зна, од свих дегена који су у игри, чини ми се као најмањи. Дебилно је то што људи гласају све за исте идиоте, свако од ових који прелазе сигурно цензус је до сад био и Курта и Мурта, тако да је ред да нас неко други јебе, реално!

Od svih degena? Pa čovek je bio više od 10 puta stečajni upravnik. Taj se nalapao sine moj...

Од чега може да се налапа стечајни управник? Од стечајне масе оставља себи са стране или фаворизује неког повериоца? Не знам како функционише тај стечајни криминал.

Вероватно да се налапао, сви су, то је и престало да буде битно у избору онога коме дајеш глас. Оно, мало је нереално да се у оваквом срању појави неко ко живи са женом и три детета у стану од 50 квадрата и склапа крај са крајем, а у слободно време покушава да направи револуцију у земљи. Далеко од тога да браним њега, али рекох, за некога морам, или ћу за њега, или за неку мањинску странку (сад ми објасните да и гласови њима иду Вучићу и оде све у курац). Најгоре је да се не гласа или цртају курчине.

Али то је поента, да изађеш и гласаш, није битно за кога. Пошто ће снс ботови изаћи сигурно на гласање, пичкоусти има сигуран број гласова. Проблем је ако остали не изађу на гласање, типа, 10 људи гласа, ппв има 4 гласача која сигурно излазе, ових не изађе на гласање, мрзи их или не знају коме да дају глас, изађе ових 4 од пичкоустог, и то испада 4/4, пичкоусти има победу од 100%.

Али, ако свих 10 гласача изађе на изборе, ппв има и даље оних 4, а ових 6 гласа, сеједно за кога, онда пичкоусти има 40% од укупно изашлих.

Али, ако свих 10 гласача изађе на изборе, ппв има и даље оних 4, а ових 6 гласа, сеједно за кога, онда пичкоусти има 40% од укупно изашлих.

I onda napravi opet vladu sa onim krmkom, i šta smo dobili: isto. Meni bi bilo drago da SNS dobije apsolutnu većinu za pravljenje vlade, jer svejedno ćemo najebati, ali bar neće moći da se izgovaraju kako ih neko minira, potkopava. Biće odgovorni sami za svoja sranja. A i logika "što gore - to bolje"...

Ја ћу доцртати круг око броја 9. Мада ми се нешто чини да га то неће учинити неважећим.

YouCantHandleTheTruћ
Од чега може да се налапа
стечајни управник? Од стечајне
масе оставља себи са стране
или фаворизује неког
повериоца? Не знам како
функционише тај стечајни
криминал.

Од тога што узима велике награде и премије, тј. проценат од сваког исплаћеног повериоца и сваког "успешног посла". тј. ликвидираног дуга. У суштини, стечајни управник омрси брк више од било ког повериоца предузећа у стечају. Нисам још полагао привредно да могу то лепо да објасним, али ово је онако лаички.
А и није ми јасно како то стечајни управник, министар економије и човек који стално тупи о економским реформама није економиста, већ је инжењер електротехнике Радуловић...

Da pokušam da napravim sebi rezime u glavi... Ako odem i glasam za nekoga, to sigurno neće biti neko za koga sam, jer nisam ni za koga od ove bagre. Ako odem i predam prazan listić, kao da nisam glasao, opet moj glas ide nekome za koga nisam. Ako crtam jednoroge i penise po listiću, opet glas ide onome za koga nisam. Ako na kraju ne odem uopšte, opet moj glas ide nekome za koga nisam. Zašto se to zovu IZBORI ako NEMAŠ mogućnost izbora?
Ne, u pravu je Srbijanka, samo neka diverzija. Bar da im čovek napravi neko sranje da se ne brljugaju i ne grokću s tolikim zadovoljstvom u svojoj kaljuzi.