Prijava

Имаш два принтскрина у почетном посту, пише ти колике су границе. Не смета ми ни та твоја прогноза горе, али не можеш са тим да се такмичиш за супер бинго јебига

sta god da je taj super bingo,zabole me.
koliko vidim ima 2 posta sa granicama...

Само, Стево, ако си запамтио УРС-ову границу процента и квоте да допишеш у првом посту. Њих нема.

Ja mislim da ce ove demokratske stranke da prsnu. Tadic deluje ko dete prvi razred, dok je Djilas izgubio mnogo glasaca upravo zbog Tadica na koga su zene bacale vlagu.
Od toga ce da profitira Ceda Zmaj, i mislim da iz picke ide na 7-8%. Ja cenim da SNS ide preko 40%, oni su namerno otisli na izbore, sigurno ne bi ugrozavali mesta koja su trenutno imali da nisu sigurni da ce imati vecinu sa jos jednom strankom (SPS naravno).
Od ovih sto se nize kotiraju, nadam se da ce Dinkic napokon da izduva, neverovatno mi je da on tolike godine opstaje.. Radikali misterija, Dveri neko lepo objasnio na prethodnoj strani, cenim da prelaze cenzus sigurno..Ovaj radulovic ne znam ko je i sta je, al posto se mnogo kasno pojavio, cenim da ne moze vise od 2-3%

Gresis...koalicija za vladu je sns plus ceda. Potpisujem.

Dveri sigurno prelaze cenzus - prosli put su imali 4,5% a sad ce privuci dosta glasaca radikala, hocu reci naprednjaka, ima i medju glasacima naprednjaka iz 2012. dosta onih koji su tad iz revolta glasali, a naravno da takvu glupost nece ponoviti.
Osim Dveri koje sigurno prelaze cenzus, sigurno ispod njega ostaju Bota i Ceda, nadamo se i Dinkic, ali to je tesko proceniti, kao i kostunjavo govno. Radikale (autenticne) ne mogu uopste da procenim.
SPS sigurno ne preko 10%, naprednjaci sigurno ispod 40% - sama ideja o 40% je neverovatan spin koji ce se videti nakon izbora. Mada i 35% je dobar rezultat i nije za potcenjivanje, a toliko ce vec dobaciti.
DS ce prebaciti 10%, mozda cak stignu i do 12, sve preko toga je iluzija.

Ako uhapse Šarića sutra ujutru, SNS dobija +5 procenata, ako ispadne neko sranje na krimskom referendumu, pređoše Dveri i radikali cenzus, a dobi DSS još par procenata glasova.

Ако СНС буде им'о прек'о 40 посто, они ће моћи и сами да направе Владу, јер ценим да ће добар део гласова остати испод цензуса, па ће им то донети преко 126 столица у парламенту.

pseto88

Gresis...koalicija za vladu je sns plus ceda. Potpisujem.

to sam i ja mislio.bilo mi logicno.poc'o ceda da hvali vucica.
rekla mi neka budala sinoc da vucic i tadic prave vladu.on je neki kurac za grad,pokrajinu,nesto tako u tadicevoj stranci.ne znam da li sere,al znam da je u politici vec godinama.navodno je to dogovoreno.da tadic sjebe djilasa,a vucic dacica.i to pre par meseci pao dogovor.
ne znam zasto od devri ocekujete toliko puno.oni su neki finiji fasisti i galamdzije.ne verujem da ce oni imati prodju za cenzus.

Срета-Штета

Само, Стево, ако си запамтио УРС-ову границу процента и квоте да допишеш у првом посту. Њих нема.

Па ако их није било кад сам хватао принт, не знам ни што су их људи стављали. Јерику и Псету не рачунамо то, пошто не знамо границу, а остали ми остали их немамо.

Sanitarni čvor

sta god da je taj super bingo,zabole me.
koliko vidim ima 2 posta sa granicama...

Има их више.

A najjace od svega je sto su Dveri pre fazon 2 meseca rekli da je Saric vec uhapsen i da se cuva za predizbornu tisinu koja ce biti u martu ili aprilu.

pseto88
Gresis...koalicija za vladu je sns plus ceda. Potpisujem.

Vrlo moguce. SNS oko 42 i Cedica na 8%, i eto koalicije da sprece dalji rast SPS-a

Срета-Штета
Ако СНС буде им'о прек'о 40 посто, они ће моћи и сами да направе Владу, јер ценим да ће добар део гласова остати испод цензуса, па ће им то донети преко 126 столица у парламенту.

A?

Biće opet Vučić i Dačić, prasence guraju Rusi, zbog Srbijagasa, Bajatovića i co. Sad još da se vidi kako će Rusi proći oko Krima, mada moguće da pod pritiskom Amerike i Nemačke baš Dačić izvisi, jer ga guraju Rusi. Ne znam koliko će još dugo ovi naši glodari pokušavati da sede na dve stolice.

ja samo da nadjem nekog da prodam glas.radim sutra na izborima,pa cu da se raspitam.cuo sam da 3 stranke placaju.provericu...

Извињавам се што се тек сад оглашавам, нисам могао раније. Очајни смо прогнозери, нико није био ни близу добитног тикета. Зато предлажем да модератори одаберу нешто Срети, јер је мајстор успео да промаши 4 од 5, мало је фалило да буде стопроцентни промашај :)

jes mi krivo što nisam sastavljao tiket, promašio bih samo tadića. Za ovu ostalu boraniju sam bio ubeđen da neće preći cenzus.

Hahaha, kako će se Vučić popišati po svima koji su glasali za njega, car ima apsolutnu većinu a izgleda da će ući u koaliciju i sa Dačićem i Tadićem.

Šta ima veze, sporcki je da se podeli vlast! Uostalom, lepo je kad napraviš neke sakate ministire u još sakatijim ministarstvima, pa da posle moš da pričaš kako je u tvojim resorima bolje nego u ovim drugim, i ta srpska posla. A vamo pričaš jedinstvo srba i te munje.

I ja sam skoro sve promasio, a pitam se ko je zakljucao temu? Deluje mi je da je kazan zentara. Koja je uopste svrha da se sad otkljuca?

Извињавам се што се тек сад оглашавам, нисам могао раније. Очајни смо прогнозери, нико није био ни близу добитног тикета. Зато предлажем да модератори одаберу нешто Срети, јер је мајстор успео да промаши 4 од 5, мало је фалило да буде стопроцентни промашај :)

Ко би рек'о да ће Иштван Пастор освојити више од Војводе.

Deluje mi je da je kazan zentara.

па каизен је зентао и од једне обичне уличарске калаштуре карлеуше, замисли колико се тек укаки због његовог височанства господара александра вучића друговенчаног