Prijava

nemoj jesti meso pred spavanje od toga se imaju nocne more,neretko se zajebem

Lucidni snovi-zajebani su. Moraš da prođeš kroz paralizu sna da bi došao do toga, tj da ne otvaraš oči kad si svjestan da imaš paralizu, nego se strpiš i uđeš u lucidni san jedno 3-5 minuta nakon toga. Nikad nisam probao to da radim uglavnom od straha od paralize, jbg pička sam

sta je lucidni san? koji kurac da ne otvaram oci kad me spuca ta paraliza, samo gledam kako da se probudim, mada nece iz prve ni da se probudim....odvratna scena otvorim oci ono neko malo dete mi na krevetu blizu face ja pokusavam da se derem nece odma

e pre neko vece secam se kad su mi pricali da imas lucidan san kad skapiras da sanjas i onda kao radis sta hoces,letis i to i ja u tom snu skapirao da sanjam i bilo lose nesto i ono ajde da se probudim i probudim se u nekom mraku jakom i upalim svetylo atmosfera jeziva i odem u susednu sobu a tamo keva i cale i prilazi neki premrsavi prejezivi duh a ja vec paralizu dobio i rekao ubij me i krene ka mene i ja krenuo vikati ne,ne i tako se probudim i i dalje paralizovan jos nekoliko minuta,al dobro paralize su mi se desavale i ranije tako da se vise ne useravam od toga ali ovaj put je bila jebena paraliza u snu i to u snu za koji sam mislio da je stvarnost i da sam se probudio u nekoj preusranoj kuci sa preusranom atmosferom i tankim nekim duhom koji me ubija da mi skrati muke od paralize

Ma ja dosta ko sto kaze ps legnem zaspim nit sam sanjao sta nit sam se pomerao al desavalo se tako par puta paraliza i ovo 2 puta da vidim

A nesto se tripujem brt otkud znam mozda je neki znak mozda su me kontaktirali pa mozda ne smem da delim neka neka za svaki slucaj haha ionako je banalna stvar bas

a gotivno je bilo kad sam sa aristotelom przio buksnu i pricali o raznim stvarima(al ne secam se nicega haha i nije jeziv nego ono prijatno)

Xex ovo me sve podsjeti na onaj vic zašto crnci imaju samo noćne more
Jer su ubili zadnjeg koji je imao san
Pozdravi

ko o cemu,Rorшah (Valter) o nocnim morama :)

a gotivno je bilo kad sam sa aristotelom przio buksnu i pricali o raznim stvarima(al ne secam se nicega haha i nije jeziv nego ono prijatno)

a kako si znao da je baš aristotel, je l ti se predstavio onako, ja sam aristotel, kako je tvoje ime mladiću? xd

ja sam jednom davno sanjao teslu, kao juri me po nekom lavirintu jezivom, pa naizmenično pali i gasi svetla na određenim deonicama i onda kad sam u potpunom mraku i ne vidim ništa, odjednom upali sijalicu koju drži u ruci na 2 metra od mene i smeje se
otad ga nešto i ne gotivim

uh jezivo je sanjati crnobele ljude,pogotovo kad te jure

kameni ljudi > crnobeli ljudi

imao sam lucidan san pre mozda pola meseca, zaspao dok sam gledao neku sranjcinu od filma i odjednom preko dnevne sobe leti senka nekom jezivom i neprirodnom brzinom (ne mislim na brzinu veilku nego cudne oscilacije u brzini) ne znam zasto sam pomislio da je zenska senka ali eto, i samo se zaleti meni u facu i razidje se i ja ostanem paralisan jos neko vreme i tripovao sam fino posle toga

Vanzemaljci su me držali za ruku čitavih tri minuta, ništa nisam mogao da uradim - ni da beknem
Zajebana je ta paraliza u pičku materinu

paralizuj me reci da ne voliš me

Postovi gori od naslovnica za treće oko i zonu sumraka

Ja se jutros probudio obucen a 100% sam se skinuo pre nego sto sam legao. Kad sam ja stigao da se obucem pojma nemam, nista se ne secam.