Najbolja borilačka vestina

  1. Buksno ja prestao prije 3 godine.Imam plavi.
    Što tiče ulične tuče, karate je kurac.Ako ti priđe najebo si...

  2. ma ja sam bio 5.razred još 1995! Pa ti vidi...

  3. Krav maga je zamišljena kao veština za blisku borbu u ratu valjda. Tako da nemaš frke ako te napadne neki ziljavac sa skakavcem, ukoliko treniraš malo duže.

  4. Jebem mu misa, toliko sam umela da procitam;)) Ja mislih na nesto opsirnije.

  5. Pa reći ću ti ja da je krav maga odlična, samo što je prilično skupa. Sad, ne znam u kakvoj si finansijskoj situaciji, ali, ako pamtim, treninzi su koštali oko 4000 dinara.
    Ja bih odavno počela da treniram, ali mi je to preskupo....

  6. Ovde kod mene je 100-150 dolara, bogumi.
    Neko mi je bacio pricu da je zapravo totalno precenjeno.

  7. Чи! У коју то вештину спада?

  8. Pufnice ako možeš da izdržiš muške batine onda počni da treniraš ali ozbiljno. Inače drži se duge devetke i streljane, jeftinije je.

  9. Muske batine? Nisam sigurna da razumem.
    A zaista mi je potrebno nesto, jebem mu zivot sama sam ovde.

  10. pa jebaga, nemam pojma.

    Inače, krav maga je totalno kul veština za žene. Barem je kul ono što sam videla na treninzima (gledala sam nekoliko). Devojke su učili kako da reaguju u slučaju džeparenja, krađe torbe i sličnih situacija. I uopšte ih ne štede na treninzima, meni se to posebno dopalo :D

  11. Sad ti reče Mira ne štede nikoga na treninzima. Moj drug sa više trenira sa devojkom, redovno je dolazio izubijan, a jednom je dobio udarac u "srećno" mesto, nije ga spasio ni štitnik. Kažu da jedna riba plače na treninzima od batina, pa ti vidi.

  12. E, to. Tako i treba. Niko te neće štediti na ulici, zašto bi te onda štedeli na treninzima?

  13. Jesmo li te ubedili da počneš da treniraš? :D

  14. Hahaha streljana, streljana, streljana!

    Dobro možda sam malo preterao, nije baš da plače, ali ono...

  15. Znam, naravno, znam. Ubedila si me, zaista.
    Kul je streljana, bila sam par puta i ici cu opet.

  16. I AM THE MOST COMPLETE FIGHTER IN THE WORLD!

  17. Ih, streljana. Kako možeš da porediš streljanu sa parterom?

  18. @Kika - šteta što neko ko poznaje borilačke veštine bolje od svih nas zajedno, spamuje :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.