Najbolja borilačka vestina

  1. Kad je zlocest. Mogao je meni da odgovori.

  2. ceno i buxna bre ne znaju nista, ja teram do crnog, pa vi vidite, necete nista u zivotu moci da odrzavate

  3. Ja ne spemujem. Ja sam društveno korisno biće.

  4. Ja teram do .357 Magnum. Ko zadnji magarac!

  5. nisu precjenjene ali ima ljudi kojim nikakav trening ne bi pomogao, popiju patos jer su seljaci ili treniraju kod nekog lijevog.....

  6. To, plus ima ljudi koji prosto nemaju smisla za borbu. Mogu sto godina da treniraju, ali će uvek najebati u tuči.

  7. Psiha, ludi, psiha...

  8. au hvala bogu pa smatraju da smo 2. u svetu u karateu i to posle Japana, svi nam odali priznanje, na evropskom prvenstvu u Rumuniji i to za oba saveza (posto se ceo svet podelio u 2 saveza za karate) :D

  9. Hah, pričao mi ćale, kada je Jorga osvojio zlato, tada je on uopšte i čuo za karate :) Do tada su borilačke veštine bile potpuno nepoznate (sa izuzetkom klasičnog rvanja i boksa - mada su to borilački sportovi, a ne veštine, al dobro)

  10. sta je problem sa karateom, gomila ljudi koja trenira ima po 17138 medalja?

  11. Pa nema problema. Karate kao karate je dobra veština. Ali kao sport je žešća sprdačina. Valjda zato svi imaju 17138 medalja.

  12. tako sam i mislio ali kako onda da ga covjek nauci? :)

  13. Pretpostavljam da treba naći UČITELJA koji će te podučavati veštini, a ne TRENERA. Ili pitati bilo kog Kineza na ulici (jer, po američkim filmovima, svaki azijat zna kung fu :P)

  14. Kako bih voleo da znam da uradim kame-hame talas.

  15. Каме-хаме талас је кева!Али брате , ТОП УНУТРАШЊЕГ ДУХА , то ми је сан .....

  16. Stisnes muda, letva (flasa), lobanja, patos :)

  17. U suštini protiv džeparoša i ostale stoke ti je bilo koja veština dovoljna. Ja sam se razmišljao između krav mage i mma i odlučio se za mma, pre svega zbog termina. U svakom slučaju krav maga je interesantna veština, kod nas je dosta drugačija nego izvorna, ali jebi ga, većina veština koje se vežbaju 'civilno' su dosta izmenjene u odnosu na one prave, izvorne. A na ulici, ako te neko napadne, bilo koja veština, ili sport može da ti dosta koristiti.

  18. Ima i ona vestina, kad izvadis utoku i upucas ga u kolena :)))))))

  19. :D
    Pročitao sam svih 19 stranica :)

    I sad vodila se polemika o tome, negde oko sredine teme...
    Moja teorija je sledeća...
    Recimo Ja, i recimo još jedan Ja postojimo u ovom univerzumu...
    I sad Ja (U BUDUĆEM TEKSTU ''Prvi''), počnem od malena da treniram parter, neku veštinu poput Brazilian Jiu-Jitsua...
    A Ja (U BUDUĆEM TEKSTU ''Drugi''), isto tako počnem od malena da treniram mešovite veštine...
    I sad, treniramo jednakim intenzitetom i jednakom željom, i jednog dana se sretnemo na ulici. Normalno je, moramo da se pobijemo jer tako slično ima jedan film u kom lik ide iz paralelnih univerzuma u druge paralelne univerzume i ubija svoje projekcije da bi postao jači, i onda naiđe na sebe iz ovog sveta, ali pošto obojica postaju jači oni kreću da se fajtaju, itd. Kul film!
    I sad Prvi kao parterac čeka na ovog Drugog... Pošto ni jedan ni drugi ne znaju koje veštine zna onaj drugi, kreću se sa oprezom...
    Drugi kao velika iskusara kreće i napada, i Prvi se brani i u jednom trenutku vidi svoju priliku i napada, obara ga u parter i kao bolji borac u parteru radi ludila, poluge, itd. i pobedi...
    Tako ja to vidim, a i poznato je da je Brazilska Džiudžica izdominirala MMA
    Tako da u duhu tema, ja iznosim svoje mišljenje da je Brazilska Džiudžica najbolja borilačka veština :)

  20. lololo nije baš tako. Pre svega ti je u MMA važno povezivanje tehnika, ne mož ti nekog da oboriš, ako to ne povežeš dobro sa boksom, nema teorije. Znači iscimaš ga i onda ga baciš. Ali fazon je da je mnogo bitnija pokrivenost više tehnika od perfektnog znanja jedne, a neznanja drugih tehnika. Znači ti ako imaš prosečan boks, prosečna bacanja i prosečan parter, ali fantastično povezivanje tih nehnika u jednu CELINU imaš mnogo veće šanse od recimo odličnog boksera ili samo odličnog rvača.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.