Najbolja borilačka vestina

  1. Smešno je porediti boks i krav magu

  2. Mau tai, kako li se već zove, krav maga i kjokušin.

  3. Smešno je porediti boks i krav magu

    Pa valjda i jeste, sta znam... Jedno je borilacka vestina, a drugo borilacki sport...

    kjokušin

    Samo onaj neprskani, iz Japana. Kod nas su ga ukenjali.

  4. Veština koju treniram, ninjutsu. Nema joj ravne.

  5. Vule, zar i ti u nindze ode?! Eeee, 'bem ti televiziju i propagandu, tol'ki mlad svet ode stranputicom...

  6. Za par dana krecem na taekwondo, da malo razvijem i noznu tehniku.

    I ja Jericho... I nisam se pokajao :)

  7. Kendo - veština rukovanja štapom ^^

    aikido - mnogo je dobar ne samo zato što se uči samoodbrana, već i "produhovljuje". Mnogo je dobro jer se stalno radi u paru, a ne kao npr karate koji stalno radiš jebene kate u prazno, ili kikboks gde udaraš u džak.

    inače i kikbox je do jaja jer podiže snagu i brzinu na neverovatan nivo, ali je previše brutalan sport.

  8. Muško-žensko rvanje slobodnim i mešovitim stilom. Kao Endi Kaufman.

  9. najbolja veština - veština rukovanja utokom... niko ne može protiv toga!

  10. мали милион постова је за трансфер блама.

  11. Ценим да би један Тајсон у зубима носијо туце тих жидовских крава, док би једном песницом преполовио три самураја с катанама.

    Masutatsu Oyama, covek koji je, da kazem osmislio kyokushin, je ubijao bikove jednim udarcem pesnicom medj' rogove. Tajsonu bi izbio zube kurcinom

  12. Мени Кунг-Фу и то да се учи у манастиру са Шао-Лин монасима а не овдашње преваре

  13. Po meni najbolji i najubitačniji je tajlandski boks. Ne bi ga džabe zvali ''veštinom smrti''.

  14. Zemljotres je najjači. Mada ne bi se ja zajebavo ni sa vulkanom, vulkan može da te sjebe za sekund.

  15. koja trolčina ovaj gore....

    zaboravio sam da kažem da je i mae tae dobar....

  16. Masutatsu Oyama, covek koji je, da kazem osmislio kyokushin, je ubijao bikove jednim udarcem pesnicom medj' rogove. Tajsonu bi izbio zube kurcinom

    Realno, glupo je porediti njih dvojicu na ovakav način. Neće Tajson stajati mirno da ga neko bije, a to sa ubijanjem bikova - on je držao bika konopcem, tako da to i nije neki pokazatelj. I Tajson bi tako mogao da ubije bika. Pazi, Tajsonov udarac jeste snažniji, a Masutatsu je imao tvrđu udarnu površinu. Ništa tu nije sigurno. Možda bi pobedio Masutatsu, a možda Tajson.

  17. мали милион постова је за трансфер блама.

    Odakle vam uopšte ideja da poredite Tajsona i Masutatsua? Bože me sačuvaj.

  18. Evo, Mira razume. :)

  19. ovo moje je samo bilo odgovor na ono sa tajsonom da bi jednim udarcem prepolovio 3 samuraja...pazi, ja jesam laik sto se tice ovih stvari, ali cisto sumnjam da bi tajson mogao da mu se dugo suprotstavlja...mozda u cistom boksu, ali svako sa svojom vestinom? nema sanse, jedan lou kik i tajsona nema. jbg, mozda gresim al to je moje misljenje