Najbolja borilačka vestina

  1. Ја не тренирам борилачке спортове, али за мене је Кунг-Фу једноставно изнад свега.

    А од земаљских, карате, једноставно.

    Џаба теби курац палац боксер или кикбоксер, карате је уметност. Наређај пар дана црни појас и бог си, не може ти нико ништа.

    Такође што каже стип јунак, можда грешим, али тако мислим.

  2. karate je sviranje kurcu, mahanje u prazno.... samo jebene kate se rade po ceo trening, probao sam dosta veština, i najveći utisak su mi ostavile aikido, mae tae, krav maga, i gledao sam malo kung-fu bilo je ok

  3. У праву си, ипак си ти упућенији...

    Занимљив је и теквондо, иако има слабу примену на улици.

  4. karate? mislis na shotokan karate? na kyokushin karate? ne kapiram na koji karate mislis? a i to 'mahanje u prazno' ima svoju svrhu samo sto je mi nismo svesni. evo ti saolin monasi, non stop rade kate. zasto? tako kanalisu svoju energiju i mogu da izvuku maksimum iz svog tela. to je sad druga stvar sta se nekome svidja a sta ne, ali ne treba omalovazavati neke stvari

  5. Зато ја и мислим да је карате најбољи...

  6. pa ako si profesionalac u bilo kojoj vestini onda super :D retko ko moze da te bije onda.ja mislim da je najbolji kung fu naravno.nisu losi ni aikido,dzudo i karate.te drevne vestine su zakon a ovi kikboxevi su sranje

  7. Кикбокс је добар само ако хоћеш да се пробијеш у друшвту, које ништа није боље од тебе...

  8. Petnaest godina sam vežbao razne borilačke veštine, ali za ulicu , mislim da je najbolje kik box i džudo u kombinaciji, ili kik box (ili tai box) i brazilski džiudžicu. Aikido je jako dobar, ali da bi se branio na ulici njime, mora da ti postane način života. Krau maga skroz ok, jako realna.

  9. Aikido je jako dobar, ali da bi se branio na ulici njime, mora da ti postane način života.

    Један пријатељ који има црни појас из аикида ми је рекао...Да је узвишени, најсавршенији и најбољи начин одбране следећи : да покушаш и урадиш све, свим средствима, да до туче не дође. Јер каже, шта ти вреди ако ти њега побацаш по улици, и шта си урадио ?

  10. ne treba se zajebavati sa likovima koji treniraju aikido. ortak iz srednje zamalo da mi izlomi ruku na vise mesta u par navrata...cisto iz zajebancije

  11. Најбоље је кад те мајмуни заскоче на улици..И онда намерно му изломиш руку на 2 места, и гарантујем ти да ће ови да се разбеже...

    Такође ми је он рекао да они савршено знају како да падну на земљу, они то вежбају. Он кад те само баци ти можеш да сломиш врат или шта год...

  12. El beše krav maga ono što treniraju izraelci u vojsci?
    To je brutala.

  13. Sve to što pričate je bilo nekad. Danas, na žalost toga više nema. Danas idu petorica palicama na jednog, i teško da bilo ko može da se odbrani. Najrealniji pristup ima Krau maga. Ako ih je više, pokušaš da odbiješ prvi, drugi nalet i bežiš. Inače za one koji ne znaju, Krau maga je borilačka veština izraelskih specijalnih jedinica, proizvedena za uličnu tuču i preživljavanje, tj odbranu u extremnim situacijama.

  14. Krau maga.Jer je koristan i primjenjiv način način odbrane u današnjem svijetu.Realni aikido je dosta dobar.

  15. Ја се залажем за укидање туча, чије би место преузели двобоји. Дођеш лику, изазовеш га на такмичење у склековима или нечему другоме. И ко победи, њему риба, паре, популарност или што год. :)

  16. Samo da kažem trenirao sam karate 5 godina i nije primjenjiv u uličnoj tuči.Razbili su me ko pičku.

  17. Della Salute
    Ја се залажем за укидање туча, чије би место преузели двобоји. Дођеш лику, изазовеш га на такмичење у склековима или нечему другоме. И ко победи, њему риба, паре, популарност или што год. :)

    I ja!! Viteški kao u dobra stara vremena!!:))

  18. Ma svakom po kubura i raspali.

  19. Витешка времена маћори !!!

    Тако кад по школи видим криминалце и остале пичкице...Само замишљам следеће :

    АЈ ДОЂИ ПИЧКО У САЛУ ЗА ФИЗИЧКО ДА ТЕ ВИДИМ НА ПРОПАДАЊУ !!!!

    :)

  20. Ијао колико глупости је написано на само једној страни , братееее .......
    Ма није ни вредно критике , неки паметни људи су већ објаснили неке ствари на претходним страницама ..... ал некима није довољно да им се каже једном , или не читају тему од почетка ....

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.