Prijava

Istorijska je nepravda što se danas u Moskvi ne govori njemački.

JU ES EJ! JU ES EJ! ♡♥♡♥♡♥♡♥

Jericho

Ko se jos informise o bilo cemu sa sajta PTC-a, fo krajin aut laud!!!

Случајно сам јуче на то наиш'о. Свеједно је где се ко информише кад су нам медији го курац без изузетка.

da sam znao ne bi ti dao sliku :p

Da mi je samo na 5 minuta zaviriti u mozak lokalnog rusofila da vidim kakve jebene kontove vrte ti ljudi. Siguran sam da ih 90% ne bi znalo pokazati rusiju na neoznačenoj karti a o pričanju maternjeg ruskog jezika da ne govorim.
Takođe je velika šansa da većina njih nije napustila rodni grad ili selo nikada u životu ali to ih ne sprečava da vozdižu rusku imperiju i da sanjaju vlažene snove kako blajve vrele ruske kurčine na surovoj sibirskoj zimi dok im putko lično drži kutiju sa vlažnim maramicama da obrišu šugave face kada im brat rus zamaže lice svetom ruskom sjemenom tečnošću.

Ja imam ruski nadimak, o ironijo u usta ti se jebem.

Lazi ljude da je poljski, boli te kurac.

džeri vrni nam se na čet mađijo

KBO!
Ево, ја сам русофил (дакле волим Русе, оно што је позитивно, оно што вреди и има смисла, али волим и неке друге народе - Јапанце, Кинезе, Египћане, Индијанце, Мексиканце, Французе..), знам географију и Русије (јер знам уопштено географију целог света, мање више) и мислим да је твој став о русофилима само облик неке твоје тешке фрустрације.
Не сањам да блајвим ничије курце, али теби је ваљда пушење и размазивње сперме по лицу нешто што вучеш из куће. Управо зато то не би требао да износиш овде јер је то за психијатра, а не за јавност. Да си рекао да олижемо неку Рускињу и да нас голденшауреује - да, што да не? Али теби очигледно прија пушење курца и фејслифтинг спремом, па не знам шта бих ти рекао даље...

Granjika ako si takav kao što reče što te dotiče moj post , a fino sam napisao da je bar 90% likova u tom fazonu. Sada što si ti teški bukvalac to je već tvoj problem a ne moj.
A na kraju krajeva i dalje smatram da si trol tako da svaka rasprava sa tobom gubi smisao, imaš i previše ljudi koje se primaju na tvoje postove mene zaobiđi.

Ајукурац, ако ниси трол, онда ти помоћи нема.

Ne znam ja ko je ovde trol ti dokoni čovječe.

Не зна се на којој слици је лепша.

Dragi moj nadaleko suverene crne gore: Sovjeti su te oteli iz ruku njemačkog okupatora 1944, pripadaš njima i ovo je sada samo formalnost. Velika je sramota to što vam je putin tražio parčence zemlje u Baru da naprave ulaganje u savremenu luku i formiraju jadransku flotu. Đe će vam duša. Ja bi odma otfikario prevlaku od crne gore i pripojio ruskoj federaciji. Kumbor novi Sevastopolj. Žanjice Novogorod. Tivat novi Černobil.

KBO! Намажи лице својом посебном кремом и уживај.

Rusofilska kontraditornost se dira sa granicama Rusije