Prijava

Jebote ova stanica je do pre neki dan imala 5 iljada debila a sad 19 odakle bokte

ne kapiram zašto se to uopšte pitaš :)

Нико не каже да је у реду то што Руси раде. Али то је борба за моћ између њих и Американаца. Ако ниси уз Русе, хтео ти или не аутоматски си за Амере. Просто зато што политичка неутралност фактички не постоји данас.

nemate pojma bre...

ja sam za to da se raspise referendum

Da li ste za to da Srbija postane ruska gubernija?

sta nam fali, nasi presednici su ionako bili strani spijuni, oduvek, tako da lepo nemamo presednika, imamo gubernatora i presednika Putina Velikog.

i ic kur da nas ne boli ni za zimu ni za gas ni za eu

Ја не знам шта вама није јасно око тога што неко воли Русију. То је љубав, није рационално, наравно. Рационално, Срби се спакују и пут Немачке, Француске, Америке, а тек понеко запали за Русију. И наши русофили траже карту за бољи живот на западу, па шта? Зашто би престали да воле Русију, ту дивну земљу?

ja volim prase!

i Rusiju!

i Putina!

i nek im jebe kevu svima!!!jedanaest

E jes, jako im trebamo. E Putine, aj ti priključimo jednu zemljicu iz koje već prete Amerima nuklearnom raketom, ako ih prikljucimo. Mmmmm. Bolje ne, izginućemo svi zbog budala, kao 1915.

ne trebamo mi njima ic, ali trebaju oni nama...sta kurac, ako se vec prodajemo daj da se prodamo slovenskoj braci...

Svaka nacija ima dobrih i loših ljudi, ali imao sam čast da upoznam Vitali Careva i još nekoliko državnika Ruske Federacije koji su radili u ambasadi Ruske Federacije za vreme SR Jugoslavije (posle bombardovanja).
Mislim da sam ovo već pisao na nekoj temi o Rusima,ali nema veze.
Ja inače ne verujem nikom dok ga dobro ne upoznam,ali za njega i većinu koja je tad radila u ambasadi imam samo reči hvale.

Rusofilija bolest najmilija.

Do Zhajkovog posta sam mislila da se svi zajebavate.

ja se ne zajebavam, ja sam ozbiljan..ruska gubernija i cao zdravo..

evo ovaj sto je direktor ove ruskosrpske firme za gas on bi bio idealan gubernator...

Dobro, ajde neka bude da Rusi nisu govna. Mi smo govna. Što ih nismo zvali da nas brane kad je bilo bombardovanje, a oni kulturni bez poziva ne dolaze.
A ovi što se foliraju iz evropske unije i amerike (isti oni što su nas bombardovali) pa nam svako malo doniraju nešto, sram ih bilo, treba da se ugledaju na Ruse, zato što su skromni, a skromnost je vrlina, zato oni nikad ništa ne dadu.

Ma kakvi Rusi javio, vazda su Njemci izabirani za ljude na položaju, Vajfert, Rajs...

Natnat neka ti priča no pušku u ruku, idemo na Rusiju!

okej je kada si rusofil prema njihovom književnom stvaralaštvu, i ženama, da. sve ostalo je iracionalno, koj vam kurac

Ne mogu, ne volim zimu.

Ако ниси уз Русе, хтео ти или не аутоматски си за Амере. Просто зато што политичка неутралност фактички не постоји данас

http://www.youtube.com/watch?v=dR1qvCGPHT4

Ако ниси уз Русе, хтео ти или не аутоматски си за Амере. Просто зато што политичка неутралност фактички не постоји данас

бахаха

Ja mislim da ce da se jos zakuva i napravi sranje izmedju Rusije i USA i da ce resenje da se nadje tako sto ce kola da se slome na glupoj Nemackoj (sto je i pravedno).