TEMATSKO TAKMIČENJE #2

  1. jeste, probaj ponovo

  2. Možda da ti izbacim ovo "u životu" da bi lepo stalo a?
    Ili mislim sam da izbaciš.

  3. eo sad cu
    EDIT e jebi ga

  4. Oću ja! Taman me odbanujte da se takmičim hehe

  5. http://vukajlija.com/reakcije/141491
    imao sam nekoliko ideja,ali teškom odlukom sam se odlučio na ovu

  6. Evo i moj skroman doprinos temi i sve pohvale na ideji.
    RIP
    EDIT: Ispravljeno.

  7. http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/1029012-zbog-kradje-na-prugama-vozovi-od-jutros-kasne-preko-20-minuta

    Ono kad se provincijalci najave rođacima da će doći da pazare u marketu pred Vaskrs.

  8. Ironični, samo jedna se računa za takmičenje. Da znaš da se odlučiš.

  9. Mogu li ja da napravim nekoliko reakcija i postera, pa koji prođe bolje ostavim, a ostale da obrišem? Pošto vidim da neki to rade.

  10. Džaba što to rade, računaće se samo prva koju su postavili

  11. Može, ali ovde samo jedan link ostavljaš kad se odlučiš, ali vodi računa da je takmičenje samo do večeras u neko doba.

  12. Ja sa mojim zadovoljan. Pravila su pravila.

  13. Hvala na informacijama.

  14. Ја направио један постер за такмичење и обрисаше ми га. :( Већ су ми два пута обрисали постер са слоном, а сад не смем ни да изразим мишљење о Београђанима. Ајде, за Београђане ћу некако преживети, али ми није јасно КОМЕ СМЕТАЈУ ЈАКИ СЛОНОВИ?

  15. Ne znam brate, bez jakih slonova nema jakih žirafa, nešto ko Zvezda i Partizan.

  16. Sadržaj koji ne zadovoljava (nekvalitetan je, pre svega, ili krši neka od redovnih pravila) biće obrisan.

    Tako da je Truće verovatno bio u debelom minusu. Imaš još vremena da napraviš novi.

  17. vodi računa da je takmičenje samo do večeras u neko doba.

    Nemojte gasiti bar do 23:00, valjda ću do tad uhvatiti vremena za realizaciju.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.