DNK, teorija evolucije po Darlingu i inače, mutacije i tako to

  1. Vi ateisti tvrdite da je nekakav kurcev atom koji je nastao ni iz cega eksplodirao, pa je tako nastao svemir i onda je sasvim slucajno nastala Zemlja i na toj planeti sasvim slucajno nastali nekakvi organizmi i da su se onda slucajnim sledom dogadjanja milionima godina nastali majmuni i ostale zivotinje i da smo se mi razvili od majmuna. To je glupa teorija stvarno. Zasto su se samo majmuni razvili? Zasto od riba nisu nastale sirene a od konja kentaur? Zasto nemamo gliste koje setaju okolo na nogama? Ajde daj mi naucno objasnjenje svega ovoga.

  2. Rasni, zabranjujem te osobama starijim od 11 godina! Obavezno okrenuti nulu ako veza nije u redu. Zapamti, na 4 skrećeš levo, šestica za desno. Navijam za tebe.

  3. Ne mozes da objasnis zasto nema sirena i kentaura pa sad lupas gluposti.

  4. Rasni, ti si hodajući dokaz da Bog postoji :) Da ga nema, nikako ne bi mogao da nastaneš prirodnom selekcijom.

  5. Objasni zasto nema ribolikih ljudi.

  6. DARLIN LAŽE TO JE MIROLJUB DOKAZAO ODAVNO AL ATEISTI GLUPI NE VERUJU

  7. EVO KAKO JE NASTO RASNI PRIRODNIM PUTEM:
    http://i.imgur.com/fcIpp45.png

  8. Ja ti sjebo teoriju pa ti sada vredjas.

  9. ja sam rasan
    Ja ti sjebo teoriju pa ti sada vredjas.

    Nije uvreda nekome ko je nastao od primata to saopštiti. Svi ste postali od majmuna a sad glumite nadbića. Smešni su ljudi generalno.

  10. Ateisti su nastali od toga sto ga prima. Ja nisam.

  11. Na kojoj temi je bio onaj post gde je neko rekao da bi ljudi poverovali u gospodara prstenova da je napisana kad i biblija.Taj post je bio vrh!

  12. ja sam rasan
    Ateisti su nastali od toga sto ga prima. Ja nisam

    pa naravno da nisi nastao od primata. Ti si nastao kada je jedan jež pošao u šumu da bere jagode (šumske jagode). Omaknu se jež u jednom trenutku i upade u jazavčevu rupu! Međutim rupa bi duboka tri kilometra i jež se surva Trolu na gajbu koji je gledao ligu šampiona na tv-u i navijao. Tu se oni spanđaju jer ježa mrzelo da se vraća i bog im nakon 13 meseci podari jedno dete (tebe).

  13. ja sam rasan
    Vi ateisti tvrdite da je nekakav kurcev atom koji je nastao ni iz cega eksplodirao, pa je tako nastao svemir i onda je sasvim slucajno nastala Zemlja i na toj planeti sasvim slucajno nastali nekakvi organizmi i da su se onda slucajnim sledom dogadjanja milionima godina nastali majmuni i ostale zivotinje i da smo se mi razvili od majmuna.

    Атеисти не тврде ништа осим да не верују у ништа (или ни у шта). Обични реднекови и затуцани вербални хулигани као и они против којих се наводно боре.
    Исте крајности карактера само на супротним странама.

    Zasto su se samo majmuni razvili?

    Ако је веровати еволуцији - ЈЕР, ТАКО СМО У МОГУЋНОСТИ! Шунтавило објаснио теорију еволуције у само 2 секунде. :)

    Zasto od riba nisu nastale sirene a od konja kentaur?

    Зато што је било логичније и лакше да се ``потроше`` милијарде година за развој људског бића од амебе која живи у мору до копненог сисара који ће уместо у мору које је пребогато животом и чини 70% површине планете Земље, живети на копну које покрива преосталих 30% површине и има занемарљив животни свет у односу на морски. Дакле, логичније би било да постоје сирене, а не копнени људи. Али јебо логику, кад ти Шунтавило одреди судбину.

    Кентаури би већ били прегломазна перипетија и нису логични као сирене. Кичмени стуб би био превелика компликација за еволуцију, мада ако је веровати да су милијарде година биле потребне да се од рибе дође до Динкића, онда сам спреман у све да поверујем.

    Zasto nemamo gliste koje setaju okolo na nogama?

    Ко каже да нема? Еве:
    http://www.alo.rs/resources/img/20-03-2014/home_main/1074434-07.jpg

    dusan1001
    Na kojoj temi je bio onaj post gde je neko rekao da bi ljudi poverovali u gospodara prstenova da je napisana kad i biblija.Taj post je bio vrh!

    Глуп пост. Доба у коме је писана Библија (њен већи део) је оно доба у коме је писан и Еп о Гилгамешу, па људи не верују у Гилгамеша. Ваљда је то зато јер смо тако у прилици или је то део јеврејске завере над белом аријевском расом.

  14. о) је оно доба у коме је писан и Еп о Гилгамешу, па људи не верују у Гилгамеша.

    Nije imo dobar marketing jbg.

  15. Атеисти не тврде ништа осим да не верују у ништа (или ни у шта)

    netačno. Ateisti samo ne veruju u bogove.
    a·the·ist (ā′thē-ĭst)
    n.
    One who disbelieves or denies the existence of God or gods.

    to ne znači da ne veruju ni u šta drugo kako si napisao. (ja nisam ateista samo ti objašnjavam šta je ateizam, da ne bude zabune)

    Zasto su se samo majmuni razvili?

    Na planeti ima preko milion opisanih životinjskih vrsta, gljiva možda i više od toga, biljaka pola miliona, ostala carstva živih bića da i ne pominjem, i to je samo delić onoga koliko ih je već živelo na planeti (većina vrsta je izumrla). Dakle majmuni nisu jedini koji su se razvili i evoluirali.

    Zasto od riba nisu nastale sirene

    nastale su, evo ih: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/FL_fig04.jpg
    (ne zamerite im što ne liče na diznijeve)

    Зато што је било логичније и лакше да се ``потроше`` милијарде година за развој људског бића bla bla...

    Čovek nije prvobitni cilj evolucije kojem se težilo i na koga se trošilo milijarde godina da bi se došlo do njega. Evolucija nema unapred zacrtane ''planove'' (guglati lamarkističku zabludu)

  16. A u sta ateisti veruju ako ne veruju u Bogove? Ne znas odgovor kao ni odgovor na pitanje o velicini kurca.

  17. I nauci da razlikujes sirenu od morza.

  18. ateisti veruju da si ti junak popularnog kviza za decu koji se emitovao na televiziji Braća Karić.

  19. Ti kao pricas da smo se mi i morz isto razvili. Sto onda morzevi ne pricaju, ne voze se podvodnim autima i ne presadjuju organe?

  20. ja sam rasan
    Ti kao pricas da smo se mi i morz isto razvili. Sto onda morzevi ne pricaju, ne voze se podvodnim autima i ne presadjuju organe?

    4 4 6 4 6 6 6 4 6...e jebiga zabagova mi telefon, pojedoše mi Huga krokodili i sirene :'(