DNK, teorija evolucije po Darlingu i inače, mutacije i tako to

  1. Atom je 99,999% prazan prostor, pa kako covek sastavljen od atoma a i bilo sta drugo ima punocu? A, ateisti? Cutimo.

  2. Обожаваоци Дарлина оду у пакао и после милиона и милиона година постану отпорни на ватру и боцкање, ослободе се, дигну устанак, убију Ђавола, поставе Дарлина за верховног Мутанта и пуштају металике у сву вечност

  3. Tako je towelie pa kako smo onda vidljivi? Cute ateisti ostali su bez teorije evolucije.

  4. zato sto je udaljenost izmedju tih 0,00001 posto atoma vrlo mala,i odavde ne izgleda ko da je ima
    ko sto 3 zvezde sa zemlje izgledaju ko 1

  5. Ateisti vukajlija vise nisu ateisti. Srusili smo im sve torie.

  6. Truleks Krpa Предност задртих еволуциониста је тај што увек могу да потегну неко чаробно створење које даје СВЕ одговоре. У реду, ту нема дискусије.

    Пре неки дан сам овде објавио вест из Ирана о Долини Китова где су неки еволуционистички цареви објавили да су китови живели на копну па прешли у море. Ти после немој да се смејеш.

    Ne može se pokazati da bog ne postoji, jer se nepostojanje bilo čega ne dokazuje, dokazuje se postojanje. Dakle tvrdnja je da se do sada nije pokazalo da bog postoji. TE ne dokazuje da bog ne postoji. Ništa ne može da dokaže nepostojanje boga.

    0 се у математици доказује и непостојање нечега је такође посао науке - медицина троши силне ресурсе да докаже непостојање болести или здравља. Према томе, овај аргумент ти је скроз шупаљ.

    Dakle tvrdnja je da se do sada nije pokazalo da bog postoji.

    VS

    Ništa ne može da dokaže nepostojanje boga.

    Тврдња је довољна ако је теби у прилог. Капирам али не подржавам.

  7. vi ste nastali iz kurca

  8. Poenta je da ste debili, dokaza za evoluciju ima u toliko nauka, od biologije, preko geologije, do hemije, da se negirati teoriju evolucije skoro graniči sa negiranjem činjenice da se materija sastoji od atoma ili da postoji gravitacija ili nešto slično.

    Зашто нас не би болели курци за теорију еволуције? Јел се од тога једе леба? Јел МОРАМ да ВЕРУЈЕМ и прихватим теорију или религију јер ти или неки владика, ајатолах или жрец кажете? Искрено, од свих теорија, ТЕ је највећа спрдња која служи само да би гробари и музеји костура имали посла.

    И још једна ствар - немојте бити пизде - нико не негира теорију еволуције, него се само питамо - где су недостајући прелазни облици, где су нам курци од 1 метра, жене са по 3 сисе и 4 пичке (Нигуртин краљ биологије) и још гомила других незгодних питања на које се одговара са: зато што их нема, зато што милиони година пролазе (а ми курце теглимо исто толико милиона, па ником ништа) у еволуцији, зато што сте глупи да схватите да смо ми у праву...

  9. Pa jebena biologija se i zasniva na teoriji evolucije.

  10. Предност задртих еволуциониста је тај што увек могу да потегну неко чаробно створење које даје СВЕ одговоре

    Prednost zadrtih ignoranata je taj što uvek mogu da potegnu neko čarobno stvorenje koje daje sve odgovore. Zapravo, ljudi koji ne kapiraju nauku potežu to čarobno stvorenje u nedostatku bilo kakvog drugog objašnjenja.

    Пре неки дан сам овде објавио вест из Ирана о Долини Китова где су неки еволуционистички цареви објавили да су китови живели на копну па прешли у море. Ти после немој да се смејеш.

    Pogledaj na slici dole skelet delfina i objasni mi šta će mu one koščice karlice koje nemaju ribe, iste karlice koju imaju njihovi kopneni preci (tetrapode)
    http://lonelyleap.com/wp-content/uploads/2013/04/GH1410.jpg

    0 се у математици доказује и непостојање нечега је такође посао науке

    Molim te iskopaj mi dokaz o nepostojanju nečega bilo gde sa neta i okači, baš me zanima.

    Зашто нас не би болели курци за теорију еволуције?

    Zašto bi nas boleli kurci ko je napisao Anu Karenjinu ili Na Drini ćupriju? Ipak, ako ne poznaješ pomenute pisce u društvu ćeš da ispadneš najveći tupadžija i budala, ali ako nemaš pojma o nekim osnovnim prirodnim zakonima to je sasvim ok, iako si ti po meni na nivou deteta od 2,5 godine što se tiče poznavanja i razumevanja prirode, a ljudi ovde su se spustili na taj nivo da što bolje objasne.

    где су нам курци од 1 метра, жене са по 3 сисе и 4 пичке

    Slonovi imaju kurce po metar, ženka kengura ima 2 vagine, ali šta će ljudima? To nije adaptivna karakteristika, povećavanje organa do beskonačnosti je jednostavno pogrešno ukapirana evolucija i opet ne želiš da čitaš postove u kojima ti se objašnjava da to nije usmeren proces ka nekom cilju. Organizmi ne evoluiraju da bi dostigli maksimalne veličine organa nego OPTIMALNE, koje im omogućavaju najbolju adaptibilnost na odgovarajuće ekološke uslove sredine.

  11. haha kako smešno kaže medveeeda malog meedveeeda, slušajte umro sam
    http://www.youtube.com/watch?v=n-UN4po-r9g

  12. Jel ti stvarno verujes da je jebenom delfinu trebalo nekoliko miliona godina da se prilagodi kopnenom nacinu zivota, pa se tako kao kopneno stvorenje smorio i vratio u vodu de mu je trebalo opet nekoliko milijardi godina da se prilagodi vodenom nacinu zivota?

  13. sranje je što se spemuje i troluje kvalitetna tema gde bi ljudi mogli da kače zanimljive linkove ili stvari vezane za prirodne nauke. Trebalo je dosta da se isti proteraju sa tripovanja svemira, nadamo se da će ispariti i odavde.

  14. Ja iznosim istinu i pobijam teorije a vi ocete da me oterate. I onda nas vernike nazivate primitivnima!

  15. Крпо, капирам да ти сметају људи који верују у невидљиве силе и богове, али они имају само свој лични аргумент, а ти се овде позиваш на науку и чињенице где је основна оскудица што за СВЕ што кажеш постоји НЕКО биће, НЕКИ фосил који поткрепљује оно у шта ти верујеш. наравно ти тај фосил ниси видео, додирнуо, ниси видео да је то биће уопште било живо. Лично, да нисам религиозан био бих искрени агностик, јер је свако знање потпуни апсурд и зависи од човека до човека.

    iako si ti po meni na nivou deteta od 2,5 godina što se tiče poznavanja i razumevanja prirode, a ljudi ovde su se spustili na taj nivo da što bolje objasne.

    По теби сам без сумње и нешто горе, али то што мислиш је оно што си ти као човек. Мене то не погађа ни на један начин. Одговор нисам добио, осим гомиле смешних увреда на нивоу примитивца из Мале Моштанице. Хвала.

    Molim te iskopaj mi dokaz o nepostojanju nečega bilo gde sa neta i okači, baš me zanima.

    http://www.blic.rs/Vesti/Srbija/198172/Jalovina-iz-rudnika-ugrozila-Drinu
    Изволи. Наука утврдила да цијанид не постоји у води реке Дрине. Дакле, нема га, наука потврдила, доказала да не постоји. И шта сад?

    Slonovi imaju kurce po metar, ženka kengura ima 2 vagine, ali šta će ljudima? To nije adaptivna karakteristika, povećavanje organa do beskonačnosti je jednostavno pogrešno ukapirana evolucija i opet ne želiš da čitaš postove u kojima ti se objašnjava da to nije usmeren proces ka nekom cilju. Organizmi ne evoluiraju da bi dostigli maksimalne veličine organa nego OPTIMALNE, koje im omogućavaju najbolju adaptibilnost na odgovarajuće ekološke uslove sredine.

    Како шта ће људима? Дакле, у реду је за слонове, у реду је за кенгуре, само јадни сироти људи да буду ускраћени? Баш лепо. Нисам рекао бесконачно повећање, већ само повећање у складу са нашим жељама. Хоћемо да се адаптирамо на еколошке услове средине, јер је величина курцоа врло важна ствар, посебно кад жене хоћеду да бегају. Не вреди ни што ја у 10 постова објашњавам шта питам, ти и даље тупиш своје, одбијаш питања, читаш само оно што желиш да прочиташ и мислиш о људима само оно што је у теби, тако да је сваки разговор са тобом заправо слушање твојих монолога. То је глупо и досадно.

  16. za jednog strejtedž pravoslavca, previše ti razmišljaš o kurcu druže

  17. Ja mogu sad da se kladim da granjanka bolje zna biologiju od dureksa.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.