DNK, teorija evolucije po Darlingu i inače, mutacije i tako to

  1. NE ZANIMA ME to su tri reci
    AHAHHAAHHAHA NEPISMENI ATEISTA.

  2. kad sam bio u zološkom majmun isti ja jebote, nisam mogo da verujem.A na Gojka uopšte ne ličim kako može da mi bude otac neko ko nosi gej haljinu, pušta dugu kosu i visok je metar i detinje kure? Pa jasam visok u pizdu materinu bre, nije mi on otac. Ako ste vi nastali od GOJKA JA NISAM!

  3. ja sam rasan Пише се "атеЈиста", да би се истакао њихов примитивизам и јадноћа. Они су пандан патриЈота. Ејјјј, Гојка да дираш треба да будеш право дно дна и мало дубље. Крпо, де-еволуираш у амебу.

  4. Крпо, де-еволуираш у амебу.

    nie ameba to to. Hteo sam da se vratim na majmuna, uživao bih na nekoj grani u parku i jeo banane svaki dan, srao po ljudima i deci kad krenu na vrbicu.. Ali sam se greškom transformisao u lenjivca, mutacija jebiga.

  5. Jebeno si nepismen krpo. A imam i print ako obrises post.

  6. pokaži nastavnici svog odelenja te printove sa podvučenim greškama, možda te iz specijalnog prebace u odelenje sa inkluzivcima. Ima ciga, al standard.

  7. nezanima
    nezanima
    nezanima
    nezanima
    nezanima
    nezanima
    nezanima
    nezanima
    nezanima

  8. Bog i evolucija nisu nespojivi. Evo vidi se kako Bog sprovodi prirodnu selekciju. Opstaju jači i pametniji. Svojim očima gledao kako se sposobniji jaki ko konji trpaju u čamac, a ostavljaju ove humane i nemoćne za sledeću turu.
    http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/406104/Niko-nije-zrtvovan-kriv-je-Bog
    http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/466547/Amfilohije-Poplave-su-opomena-zbog-Koncite-Vurst-to-je-dokaz-da-nas-Bog-jos-voli

  9. Ledeni Срећом, сада смо демократски службеници, тако да смо еволуцији рекли - Фали ти један ФОСИЛ, пизда ти материна неписмена! Који фосил? Па онај најбитнији.

    Шалтерски службеник може да оспори све - од просте математике где су 1 и 1 - 2, до тога да уопште постојиш као људско биће. И ти знаш да је он у праву.

  10. Salterski sluzbenik moze da se sagne da se naduva kurca. Salterski sluzbenik ima "senzor" koga moze da drka a koga ne jer ce fasovati frakturu lobanje u najboljem slucaju. Po njega najboljem.

    Pre dve nedelje mi je jedan takav zenu vracao dva puta jer treba da budu prisutna oba roditelja a meni je potvrdu izdao kada sam sutradan dosao sam-ovo mi objasni, jebes darvina?

  11. Šalterski službenik može da ospori sve osim pravila pasijansa

  12. lolololo

    Šalterska službenica može da ospori sve osim brčiča

  13. Mada su salterski sluzbenici muskarci u 99 posto slucajeva skroz korektni i uvek izadju u susret, zene su govna i izdrkavaju se jer su frustrirane sto ih muz bije i pritom lose jebe a pojavile se i bore i strije jbg pa su to malo zamisljene "vlasti" prigrabile ko kurac od 2 cola i daju sebi na znacaju

  14. pseto88
    Salterski sluzbenik moze da se sagne da se naduva kurca. Salterski sluzbenik ima "senzor" koga moze da drka a koga ne jer ce fasovati frakturu lobanje u najboljem slucaju. Po njega najboljem.

    Pre dve nedelje mi je jedan takav zenu vracao dva puta jer treba da budu prisutna oba roditelja a meni je potvrdu izdao kada sam sutradan dosao sam-ovo mi objasni, jebes darvina?

    Драге воље ћу да ти објасним, а онда објашњење да окачим на свој зид. Дакле, ево одговора:
    - Поменути колега са шалтера ти је враћао жену два пута, јер је добра ПИЧКА, па је хтео да је види два пута и мало дуже поразговара са њом. А теби је одмах издао потврду, јер си РУЖАН К`О ПСЕТО.
    И ти знаш да је он у праву.

    dusan1001
    Šalterski službenik može da ospori sve osim pravila pasijansa

    Ово треба окачити у шалтер салама широм Србије. Браво!

  15. Slušaj ovog granjku što se uvlači po forumu

  16. Pa sto je vracao ko picka, sto joj lepo nije trazio br? Oces da kazes da ste asocijalne sisice koje sve posmatraju kroz prizmu salterskog prozora i nemate muda da ni sa nekom zenskom osobom pricate neformalnim jezikom? Picke nema pa je ovlas pogled na sisu kroz musavo staklo dovoljan stimulans za nocni maraton davljenja strumpfa?

    Ja jesam ruzan, nema spora, al ako je to kriterijum onda ne bi bilo redova na salterima tako da mislim da me malo lazes i da si cak imao nameru da me uvredis mozda.

  17. OPA GRANJKA IZVUCI SE SAD A TEO SI DA ISPADHESH KOOL

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.