DNK, teorija evolucije po Darlingu i inače, mutacije i tako to

  1. rale jesi video sliku što sam postovao na trenutak?

  2. Onu sa prasecom glavom?

  3. eno je u sandučetu, šta kažeš?

  4. Samo ne volim da gledam slike gej populacije.

  5. Zakopali kao neke kosti pa ih posle otkopali. Kako su znali gde treba da kopaju da bi ovo iskopali? Gluposti, ne znam ko moze da se prima na te lazi.

  6. http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/467674/Nomadi-na-ostrvu-Bahau-Lau-zivot-provode-pod-vodom

    Према неким опаљеним еволуционистима, ево нама људи који ће једног дана дисати под водом. За једно 10 милиона година. Или 10 милијарди. Није немогуће.

  7. de si granjka sto poplava te nema
    si živ?

  8. Slon uživa u muzici kao i njegov drug, lud klip. Izneverovao sam.
    https://www.youtube.com/watch?v=hjsu3SGAdLs

  9. Ете ме директоре, поплава ме донела, као нагазну мину.

    Slon uživa u muzici kao i njegov drug, lud klip. Izneverovao sam.

    Биће од њега једног дана Бах или Моцарт. Ће видиш!

  10. hahahahaha (a zašto se smejemo?)
    skoser nisi mi odgovorijo na pitanje a jasam tebi skoro na sva! nisi fer.

  11. Брате, нисам се логовао двапут у задњих 10 дана нисам ни видео одговоре, а и кад видим овакве постове као овај горе са слоном стварно немам жељу да их читам. Задње што сам прочитао је да је Чак рекао да Бог додатно компликује ствари а пар страна уназад рече да је еволуција једна од најкомпликованијих наука и да се не мере тако лако објаснит тако да стварно немам жељу да свраћам више овде, само сам дошао да напишем ХАХАХА како вам га је Грањка шукно..ма небитно само да си је здравље, Звезда узела титулу, Сава се повлачи..

  12. E truleksu jel se meni cini ili svako dodje malo na ovu temu i popiša te?

  13. Truleksu, ovo nije pravi slon. Na kraju spota se vidi da ga ovaj Ciga kontrolise sa daljinskim upravljacem. Jos jedna jeftina podvala mrskih evolucionista...

  14. jako mi je krivo što me skouser popišao pokazao je kakvi su vernici stvarno...jako loši ljudi, i nadasve zli! ja sam njemu odgovarao kilometarskim postovima a on jebg trulekse nisam ni pročitao tvoje pitanje nezanima me,gledam fudbal.Gojko vas je unazadio! on je kriv za ovakvu aroganciju!to je ta ekipa što misli ako se prekrsti kad bus prođe pored crkve da nemoraju plaćati kartu! šverceri nijedni,em nekapirate da su nam majmuni rođaci a u zološki niste ni otišli da vidite kako ličimo!

  15. jedan slon pa kapira nauku i umetnost... tj, dva slonova

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.