Prijava

U pvt djoni

kome li si ti poslo pvt konju jedan

Meni je poslao PVT, ali ladno je slao poruke nekom liku na fejsu da ga odbanuje....jebi se rasni, ne mogu da se naljutim na tebe ahahahahahaha

Možda poslao greškom dzoniju štuliću a ovaj tripovo da je to neko kome je ugasio jutub kanal hahahahhahahaha

То је могао да буде само неки циганин који такође не зна да пише Џ, који се потписао са "ђони курајберовић или слично цигањско презиме", расни тако куцао и оно изашло, ко зна колико се смејао јер је мислио да је тај циганин у ствари џони, хаха, гарант се сад разочарао и ћути.

ИНАЧЕ, НАША ЦИБОНА ЈЕБЕ ВАШУ ЦЕДЕВИТУ ЈЕБИИИИИИИИИ ЈЕБИИИИИИИИИ

hahahahahahhahahahahaha
pa majku ti ciganjsku jebem
dal si ti realan

zamišljam zbun lika kome šalješ iljadu poruku u minuti
on ti jebe majku, lik planira da zatvori profil

a ti moliš samo malo duđeš kad je derbi

ahahahahahhhahhahahahahahahhahahahahah

Ma poslao sam mu 20 poruka minimum. E jesam glup. Al neko mi je rakao da je to djoni.

Mogu da mislim šta je lik pomislio kad je ovaj počo da mu šalje sto poruka ahahhahahah

Ma poslao sam mu 20 poruka minimum

svoji smo, ispovedi se. kolko?

iskopiraj prepisku pa da mrem

RASNI KOPIRAJ PORUKE HAHAHAHAHHAHAH

AKO NEKO SA OVOG SAJTA ZNA KO JE TAJ RASNI
http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/vestern-dzoni-dep-1328585176-98307.jpg
IL NEK GA ODBANUJE IL NEK MU SE NAJEBE KEVE, ŽIVOT MI UNIŠTI

Браво Цибоси. Овај Шарић невиђена играчина, невиђени готивац. ДОЂИ У ЗВЕЗДУ ЛЕГЕНДО!!1

Sad sam na tabletu sutra idu printovi.

О виде Расног, ђес мајкане

Sad sam na tabletu sutra idu printovi.

javi pre puštanja printova, didem po tabletu

sime pročitaj prošlu stranu ima da te zaboli stomak

И ХРВАЦКА ШАХОВНИЦА СЕ ВИЈЕ АРЕНОМ КАК КРАСАН ОСЈЕЋАЈ

Саћу видјет кај се десил, факат сад уђох на сајт

Meni je poslao PVT, ali ladno je slao poruke nekom liku na fejsu da ga odbanuje....jebi se rasni, ne mogu da se naljutim na tebe ahahahahahaha

аххххххххххХАХАХАХАХАХАХАХХАХxaxaxАХАХАХxaxaАХАХАХАХАХxaxАХАХАХАХАХАхахахахахахахахахахахахахадо2г3ибгбг4ибхг4иб123убрб