Prijava

Jel se secate onog perioda vukajlije kad su defke bile kao mesto bitne i ocene isto, i sad kao citas defku i nisi siguran hoces dati plus ili minus i na kraju ostavis komentar tipa “necu dati ni plus ni minus zbog tog i tog” hahahaha kakvi retardi su bili stari vukajlijasi

Evo da te pohvalim da ne bude da te samo sutiram, prelep post bebo

sem maestra (koji se trudi da bude KONTROVERZAN, za njega nema tabua, on je URBAN) ovde nema jajara takvih koji bi iskoristili ove fenderove postove za prozivanje tako da nema ni veze sad

Rece coa koji je dao moju kucnu adresu vukajlijasima xD

Sta seres mejmune koga sam ja kad prozivao osim mozda mitketa jer je lik bosanski dzivdzan

A jesi kenjao nesto za nesu debelog slepce

Jepte se što spemujete temu, vrhunski propo mi propo. Idite na Zapatinu pa tamo nastavite.
P. S. A je l se sećate kad se banovo zbog oftopika? Eee, kakvo je to vreme bilo!!!

Koji ti je originalni perice

Ne treba ti da znaš. Ima ko je u ovoj zemlji zadužen za istinu.

Debilko i moronko

Čime sam ovo zavrijedio?

Ma nesto se jebavali ovuda fender i ja ok to ali ispostavi se da fender ima druga koji je mocan van pomoravskih okruga i jaci od njega pa mu namece svoju volju, govori mu sta da misli i da radi i ponekad ga prebije

Ма ја се нешто без разлога надркао на њега, човек пукао. Јбг, неки људи покривају твоје глупости, трпе твоје детињарије, трпе, трпе, па онда и њима досади.

Fendere, agresivno se trudiš da pokažeš kako ti je Vukajlija apsolutno nebitna stvar u životu i kako imaš ispunjen i materijalno nezavisan život od drugih a pričaš kako imaš probleme zbog nekog lika koji je uticajan šire od regiona Pomoravlja, što će reći - nekog uticajnog na nivou Srbije. Plus si u konfliktu sa dosta ljudi na sajtu i kasnije u postu si pomenuo kako te drmala paranoja. Nije vredno, momče...

Као прво, нисам ја у конфликту, већ су други у конфликту са мном јер је њима Вукајлија важнија него мени. Ти мислиш да је мени Вукјалија битна, а није. Мој живот нити је толико испуњен, али свакако није ни празан. Као што сам рекао, после оног што се десило Неши Дебелом, сва препуцавања су ми постала напорна. Разлика је у томе што је Неша гледао муку блиске особе, а ја сам сам то пролазио. И онда кад ти кроз главу прође да си ти имао среће, а неко није, онда ти постану глупа и иду ти на живце сва та премеравања духовитости, онда чији је већи, ко је јебе више на Вукајлији и ван ње.

Svakako nemoj da dozvoljavas da te bije jbg

da je 90-ih onaj lažni mekartni umro, mogli su lagano arkana staviti umesto njega, ume i da peva čovek