Prijava

Ma sad ce ga otkucati cas, svaki zarez mu je jedna besana noc

Još zazirem kad se vraćam kući uveče, čak i kolima

E a tu iznad je i citiran post o mrtvim grobarima, tu je negde i original verovatno :)

Ma obrisao je original trazio ja je valjda truc on ga je bas prcao

Ali

Блокирали ме на Спорталу, блокирали ме на званичном сајту,

Hahahaha jebemti

Eno ti original na strani pre ove sa grkljanom, ps. Znam i ja da je truć to tražio i prozivao ga uvek za brisanje, ali možda je onaj post o ćupričankama u beogradu obrisao, neki LEGENDARAN jeste obrisao jbg to znam sigurno, ali ne i koji tačno.

Inače, ja za fendera mislim da je daleko normalniji sad nego ranije. Ranije je bio prelud i strašna paljevina i rođen za drkanje, sad nije više jbg.

Па оно за сајт где је годинама врх хумора био Владе Лимар

ali on nije nikad smatran vrhom humora, cak nikad nije ni smatran za duhovitu osobu nego ono nacitan, inteligentan, previse cudnih reci, kitnjaste recenice i tako to

Vladu limara sam tovario ruzno bas da je pitao kosmopolitu za moju adresu. Lol.

ali on nije nikad smatran vrhom humora,

Не мислим на Владемара, он је озбиљан човек, него силовање тог Владе Лимар.

Inače, ja za fendera mislim da je daleko normalniji sad nego ranije. Ranije je bio prelud i strašna paljevina i rođen za drkanje, sad nije više jbg.

Био сам јебено раздражљив после свих зајебанција са тумором, хемиотерапиојом, зајебанцијама око фирме, са неким билмезима из Пореске... Онда кренеш да убијаш у појам и људе око себе и да се осећаш као жртва и за нешто што нема везе са твојим здрављем или послом. Е, кад сам се увалио још у горе здравствене проблеме, онда ми се упалила лампица да мало прикочим јер ће јебена параноја да ме убије. Још кад имаш старијег другара чија ти је реч светиња и који може да те одвали од батина па те он испресече пар пута онако да се усереш од страха, онда мораш мало да се унормалиш.

Jel se secate onog perioda vukajlije kad su defke bile kao nesto bitne i ocene isto, i sad kao citas defku i nisi siguran hoces dati plus ili minus i na kraju ostavis komentar tipa “necu dati ni plus ni minus zbog tog i tog” hahahaha kakvi retardi su bili stari vukajlijasi

nisam skapirao ovaj deo za ortaka...jel to imas nekog prejakog ortaka, ili te je neki lik par puta izudarao ili rekao nesto sta vec?

Ма ортак ме је продрмао пар пута. Нису у питању (само) батине него генерално однос према другима јер не може вечито да неко иде за мном и да ми говори шта да радим и да покрива моје глупости. У питању је човек који има мало утицаја не само у граду и околини, већ и шире, чија реч има тежину, онда ти није свеједно.

Fendere nadam se da si svestan da sve sto napises ovde sad bice nekad upotrebljeno protiv tebe

Baš sam i ja na to pomislio, malo više se izleteo o privatnim stvarima jbg, ali sem maestra (koji se trudi da bude KONTROVERZAN, za njega nema tabua, on je URBAN) ovde nema jajara takvih koji bi iskoristili ove fenderove postove za prozivanje tako da nema ni veze sad.

Fendere nadam se da si svestan da sve sto napises ovde sad bice nekad upotrebljeno protiv tebe

Што, да неће можда неко са Вујкајлије да ме издржава и да ми даје паре па да морам да пазим шта пишем. А и после свега оног око Неше Дебелог, а и пре тога око оних поплава, све ово остало овде су бенигне ствари.

Fendere, agresivno se trudiš da pokažeš kako ti je Vukajlija apsolutno nebitna stvar u životu i kako imaš ispunjen i materijalno nezavisan život od drugih a pričaš kako imaš probleme zbog nekog lika koji je uticajan šire od regiona Pomoravlja, što će reći - nekog uticajnog na nivou Srbije. Plus si u konfliktu sa dosta ljudi na sajtu i kasnije u postu si pomenuo kako te drmala paranoja. Nije vredno, momče...

Још кад имаш старијег другара чија ти је реч светиња и који може да те одвали од батина па те он испресече пар пута онако да се усереш од страха, онда мораш мало да се унормалиш.

Ма ортак ме је продрмао пар пута. Нису у питању (само)

Druze nije vam taj odnos bas najbolji, razmisli da odes da porazgovaras sa nekim profesionalcem. I ne prozivam te, ozbiljan sam.

Šta se koji kurac dešava?

Ma nesto se jebavali ovuda fender i ja ok to ali ispostavi se da fender ima druga koji je mocan van pomoravskih okruga i jaci od njega pa mu namece svoju volju, govori mu sta da misli i da radi i ponekad ga prebije