Prijava

Pošto više stvarno nema smisla i došao je trenutak da se zavede malo reda na temama vezanim za naša dva najveća kluba, otvara se ova tema koja će u principu biti namenjena prozivanju, za one koji to žele. Tema će biti u igrama kako se ne bi smarao čitav sajt, jer postoje već 4 teme, 2 za jedne, 2 za druge i to je sasvim dosta.

Na temama KK i FK Partizan i Crvena Zvezda će biti banovanja zbog smaranja i pametovanja protivničkih navijača. Banovi će u početku biti blaži, ali pratiću koliko je ko nedokazan i višestruki smarači će biti duže banovani.

Ovde radite šta hoćete, samo se trudite da to bude bez ličnog vređanja, nazivanja nekoga retardom, idiotom ili uopšte obraćanja nekom lično, nego ono prozivanje kluba, navijača uopšte i tako to.

Ovo pravilo je je neophodno, neću da ulazim u rasprave zašto.

Inače, ako ima još nešto da se doda u prvi post teme, neko pravilo ili nešto, pošaljite mi na PVT, pa ću razmisliti. Znači ajde izbegavajte lično vređanje kao što rekoh.

Jebi grobareeeee

Nananaa jebi grobareeeee

ЈЕДИТЕ ГОВНА, МИ СМО ШАМПИОНИ!!!!!!!!!!

Zvezda - Partizan

pravilan redosled džoni!

Otimamo ttitulu nanananananan

Samo da kažem jedno! To su dve stvari! RAD RED I DISCIPLINA!

Fala kurcu nanananana

Bio je i red. Odlično.

Neka neko svrati na ovu temu! Da ja nekada ne dobijem auto ban.

Fala kurcu na temi!

Почело је саопштењима и стајањем у заштиту "малих" клубова. Наставило се протестима 5 па онда 6 минута за спас српског фудбала. На трибинама пароле против Толета,ФСС,застава на којима су судије приказане са фантомкама на главама,протестним шетњама и бакљадама у центру града. Како је првенство одмицало низали су се скандали. Скидани су фудбалери,скандирано је "браво девојке"... У клубу је кувало,прљав веш је доспео у јавност,играчи су се жалили да немају шампоне. Наравно,верни навијачи су им притекли у помоћ и у аутомобилима,које су претходно полупали,оставили својим девојкама,пардон,мезимцима шампоне да могу да се заперу. И док су по терену ницале печурке,препоштени борац за правду Звездан Терзић,каква иронија је његово име,је изјављивао да је лига нерегуларна,намештена... Међутим,ево,пар месеци касније,лига нам је никад регуларнија,Толе је невинашце,судијске грешке су нормална појава,лига нам је најрегуларнија у европи,навијачи су пресрећни,фудбалери нису девојке него лавови,титула се слави већ 7,8 кола иако чак и сад није обезбеђена...

PUŠI ZVEZDO KURAC MOJ!

Napisamo ćirilicom da vi veliki Srbi po majci iz Čačka razumete.

nek su vam ovo otvorili
da se igrate u pesku navijački retardi

da mi ozbiljni sporcki mislioci možemo da pročitamo i po neko ozbiljno analitičko smatranje i komparatvnu analizu
a ne samo vaša infantilna maloumna glupiranja!!!

BRAVO ZA MODA!!!

Rasni ja ću dudarim neku tačku kad kad a ti rokaj. Nemoj da im ideš više na temu jer ću ja tražiti da te banuju. Ko i Glodare kad dođu na našu. Neki red mora da se zna :)

Koliko vidim mnogo litara sperme će proteći grobarskim grbom na ovoj temi.

Hoće biti torte opet.

NEKAD DEMOKRATE, SADA NAPREDNJACI, VI STE PRAVI CIGANI LUDACI

Smišljam pristojne parole. Grobari PVT.

★☆★☆★☆★☆★☆

Je l' imaš neke o plaćenoj tituli koja ne treba?