Prijava

Jebo vas ustaša pored onake adel, vama ova žbaha nešto jebozovna, osušila se sva, patenica totalna, kakav li je samo njen ručak da mi ej znati, naramak drva nije sposobna unijeti, ne moš je naći u krevett kad legneš ovako špatnu

Sluša Joy Division otvara temu Lana Del Rej... Kakav si prosečan građanin SUbotice bokte....

naramak drva nije sposobna unijeti

Pa vidis da igra na tu kartu "vidi me kako sam slaba i nemocna, zastiti me, o prejaki alfa muzjaku". Naravno, alfa muzjak nikad ne bira pacenicu za parenje, ali otkud bi to ona znala.

Ne volim te jadnice, mogu je samo zamisliti kako vuca jelo po tanjiru , pa još 32 puta u slou mošnu žvakne onako tužnog oborenog pogleda ko da joj je popara kriva zato što je sjebana narkomanka

Što baš iz Subotice i kako znaš?

Da ona zna da popara bolje radi od droge, ne bi ona bila taka!

Има глас к'о да је пушила ладан курац али очито је да има неку заразну жицу чим је слушају и они који иначе пиче секталике. Једно време је из плотне искакала. Џениска и Танита Тикарам су измислиле груб глас за њу. А сва та меланхолија је позерај. Сем тога, немам неких посебних замерки.

"Ne volim te jadnice, mogu je samo zamisliti kako vuca jelo po tanjiru , pa još 32 puta u slou mošnu žvakne onako tužnog oborenog pogleda ko da joj je popara kriva zato što je sjebana narkomanka" ahahhahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Nije to trve. Treba Manonjar da joj objasni kako se bude trve.

Što baš iz Subotice i kako znaš? RANDOM RANDOM ma drkam se....
Ovo je neka konstanta u muzici kad pitaš random hipsteraj omiljeni bend kjure, smitsi džoj divižn i pevačica Lana Del Rey....

Sve bi oko nje bilo ok da nije ćerka nekog bogatog tatice koji je par puta pogurao u muzici pa ga ispušila dok nije skapirala da se narod loži na to na ivici suicida luda od droge patim za ljubavi... JOSS STON I IMODŽEN HIP OBJAŠNJAVAJu lani neke stvari

Maestro, da ti nis od onih ljudi što meću po jutjubu klipove od tri sekunde sa nazivima kao što su " MAja Nikolić vidi se pičak, jutarnji program 18" "Leontina sisa gola erotika" i tak to?

Nisam od onih što meću (jer numem) al sam od onih što gledaju kad upadnem u začarani krug klipova o guzi Maje Japundže Nikolić čiji najveći sam fan

https://www.youtube.com/watch?v=8F5VQnMYtw8
Ove dve su za Lanu objasnile lagani tužni hipsteraj.

хм, ај ја да напишем нешто озбиљно о овој младој девојци. Да изгледа тужно, што би могло да се подведе под имиџ, ал она и звучи тужно. Има прелепу боју гласа, не могу да је опишем баш најбоље ал је леп глас. Она је лепа исто иако је колко видим морала малко да се побољшава с корекцијом ту и тамо. Све у свему песме су јој лепе, слушљиве, и нису лејди гага фазон оно што би маса прихватила. Текстове нисам проучавао, ал онај један што јесам говори да нису баш песнички ал добро, шта сад. Лепо је све то што она ради иако нисам неки фан те музике, ал свакако је добро. Ето