Prijava

Jebem li ga, šta poneti tamo uopšte?

A šta da poneseš jebi ga..kabanicu, čizme, pljuge, vodu i neki sendvič. Vidim da su nosili ko ima i neke ašovčiće, lopate...mada verujem da će toga biti tamo

"Svako ko odluči da dođe, neophodno je da sa sobom ponese svoju opremu i čizme, kabanice, sve duplo i u rancu u kesama. Takođe, neophodno je poneti i vodu, hranu, lampe, konopce", navodi se na sajtu Zvezde.

Odakle mi to. Treša, Cokule, nešto nepromočivo gore, par sendviča, 40 pljuga i dobra volja. To je to.

I baterijska, ako zaglavimo sutra :)

40 pljuga?

Pa kontam da će biti dosta valjda.

Pa jel planiraš tamo da pušiš ili da puniš dzakove?

Ja se vratio od.. JEBENO NE UMEJU DA ODVEZU LJUDE, KAZU IZNENADILI SE ODZIVOM>

PA JEBEM VAM MAJKU U PICKU KAD PREMIJER VRISTI PO TELEVIZIJI DA JE KRITICNO STA STE OCEKIVALI , 15 LJUDI?

Necu ni da idem uopste, jebo im pas mater , dajte meni da vodim stab za krizne situacije, do jutra bih ispraznio vodu i poslo sve cigane u Pakistan da niko ne izvali..

MRS

Ma opusti se, ima još načina da se pomogne, ne daj se obeshrabriti!

Џаба си се туширо, Газменде.

Zasto mu jebete mater?

Džak u koji možeš da stavljaš ukradene stvari.
Elem, ja imam osećaj da će neđe drugde da procuri, a ne u Šabcu.

Tipa, koliko vidim, najveći rizik od izlivanja je trenutno kod Šabca, Sremskoj Mitrovici se ne piše baš najsrećnije, tj. voda je jako blizu kritičnog nivoa. Isto i Bagrdan na Velikoj Moravi.

Dilane idi igraj se sa svojim daun konjima, nije ovo tema za sprdnju.

Necu da se igram, zauzet si mi nocas.

U Mitrovici je pukao nasip, stanje je već kritično.

Ja idem ako bude potrebe.

Kako god idem. Gazimudo idemo ujutru. Bole me kurac da li je neko pijan ili krade, ja ću biti trezan, a ne idem sigurno da kradem. Niti ovi indijanci što će samnom. Gazimudo aj kod Arene da se nađemo.

E ljudi cuo sam patrijarh Irinej kaze da i ispred crkava moze pomoc da se dostavi, je l znate da li je to tacno?
a da, nasip propao, jadna li si Srbijo, kazu ljudi po prodavnicama ko 90tih, police poluprazne...