Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Dobro, ja vas krstim vi prdite. I iznajmljute po većoj ceni. Ja ću da šaljem pvt brusu i natnat. A vi dotle još računajte šta i kako.

  2. al fore su ti u pičku materinu glupe ko kurac.

    Nisu fore. Ceo dan dramiš tu ko neka drama kvin jebote. Dobro nisi naveo specifikaciju opreme vozila, da li je ključ kodiran ili ne, air begovi i ostalo i koliko troši.

  3. Nema šta da se izvinjavaš. Samo akcija spasavanja ti je kao kad bi ja teo da izgradim zgradu, pa kreno po komšiluku da pitam jel ostalo šta cementa od prošle godine kad su malterisali svinjac

  4. Само ти кажем да израчунаш шта ти се више исплати, да не трошиш паре без потребе.

  5. Dobro, dobro. Supstili ste me na zemlju, i nema frke.

  6. Kralju, dobar si čoek al naivan. Mislim da je vreme da kreneš da se konsultuješ sa dzankeejem oko nekih životnih pitanja, onih važnijih naravno :)

  7. Нико не покушава да те спусти сем царе, а пошто сам ја једини још овде значи ја не покушавам да те спустим хД Матори, како год желиш и можеш да помогнеш добродошао си.

  8. Нико не покушава да те спусти сем царе

    Pa dobro majka mu stara jel treba da lebdi u vazduhu?

  9. Brate ad se skupimo i odemo u Obr da nosimo stavari i materijal za lavi nabaviću kombi da to sve potrpamo. Jebem mu mater ako imate neko bolje rešenje recite. Ma šta ja sa vama. Idem da pitam natnat.

  10. Ma šta ja sa vama

    Enemy, upravo si ispao iz kombinacije :D

  11. Natnat je već otišla, oni su se okupili u podne ispred meka da odnesu novac i pomoć.

  12. hahahahhaha.

    Svaka čast. Ko hoće i zna, uradi. Ne drami.

  13. Uradio je Radijacija već dosta, samo je vidno poletan po pitanju ovih kombinacija za prevoz, koji vam je, pustite čoveka.

  14. Ma ne sad Bruse nego kad budemo otišli da sređujemo u Obrenovac lavinu gajbu, o tome pričam.

  15. Да не пишем милион пута, нека остави неко број мобилног да шаљемо паре преко постнета ми који нисмо из Бг-а.

  16. И то се доста људи скупило, а вероватно још пошто сам ја отишао.

  17. Zajebava Cara po običaju, a Rade se primio :)

    Mlad čovek, entuzijasta, želi i hoće.

  18. u Obrenovac lavinu gajbu

    Opa, neko čeka da prodju poplave da se uvuče u toplu sigurnu gajbu

    http://www.youtube.com/watch?v=wPJTO91Pqdg&feature=kp

    ne mogu da izdržim jebiga. Preslatko je.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.