Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Reci im bar gde si, možda oni mogu da skoknu kod tebe na kafu i rakiju.

  2. Ma nisam u gradu, u Moštanici sam, ima 20-ak km od Bg-a.

  3. Ako si, ima sigurno neko ko je blizu tebe. Ne zajebavaj, ljudi imaju dobru volju da ti obriju zulufe i čuju frulu.

  4. Za zulufe sam ja zaduzen obeco sam mu :)

  5. nemaš frke vald, rakiju smo uštekali, čekaće te!

  6. E jebiga, ja tek sada videh za ovo, ništa sledeći put banjavam onda.

  7. Zulufe branim tetejcem, a frulu mora neko da mi donese iz Obrenovca. U stvari, ako počnem da sviram frulu, neće biti potreban tetejac :)

  8. Fali li ti šta Valde? Lisice, bičevi?

  9. Ne, ovde na selu improvizujemo, koristimo kanap za vezivanje, štipaljke one za veš, a pruća ima koliko hoćeš. Ah, te stare dobre metode... kao naše bake i deke.

  10. Dobrodošao nazad Valdemare :-)
    Ako treba bilo šta, cimaj, vidim, ne treba ti ništa od osnovnih potrepština, kapiram da će ti eventualno trebati ljudstvo za razna čišćenja i gluposti :-)

  11. Ljudi, ja ne mogu da dođem, kevi mi nije dobro, primila je sinopen, pa moram da budem pored nje ako se nešto iskomplikuje, jer trenutno nema ko drugi. Izvinite se Lavandi u moje ime, a kad krenemo u akciju, tu sam.

  12. Zao sam dišu na Mob za ovaj auto. Dao bi mi čovek ali ne sme. Naređenje odozgo.
    Automobili imaju ugrađen GPS sistem praćenja, da nema to dao bi mi bez reči. ALi podaci iz GPS idu direktno u vladu. Da se zna gde je koji auto, to su uveli kad je onaj služenim kolima vouzio kupus jebo mu pas mater.

    Rekao sam da razumem i jebi ga šta sad. Otpada. Nije on kriv.

    Onda ću da pozovem drugara da mi da kombi kad budemo išli, može da stane tušta i tma al to pa ću da idem kod njega kući popodne.

  13. Radijacija, iskreno, ja bih tebi savetovao da ideš bajsom. Ovo je previše mučno za čitati.

  14. Upravo dok sam kucao prošli post zvao sam ortaka da nam pozjami kombi objasnio sam mu situaciju i rekao je da dođem da se dogovorimo. To mi je najbolji ortak.

    Kombi je micubiši l300
    http://pictures.topspeed.com/IMG/crop/201207/1996-mitsubishi-l300-6_600x0w.jpg

    Biće on dobar. Unutra može da stane 5 ljudi, i tovarni prostor mu je ogroman.
    Kontam ako nam da da mu napunimo rezervoar u znak zahvalnosti. Kad budemo išli kod Lavande.

  15. da da mu napunimo rezervoar u znak zahvalnosti.

    pripremite 100tinak evra da ne bude ispala

  16. Торима за резервоар нам се више исплати да изнајмимо комби, мање ће да нас изађе. Иначе нисам испалио него чекам свој део посла у колима па ми досадно. Лоллололо

  17. hahahah sto ga prcas, vis da covek oce da pomogne

  18. Dobro da preformulišem onda. Ja tankiram, ja vozim. Sve ostalo nije problem. De ćeš iznajmljivati jes lud

  19. Cara™

    Radijacija, iskreno, ja bih tebi savetovao da ideš bajsom. Ovo je previše mučno za čitati.

    Caro ne ljuti se, al fore su ti u pičku materinu glupe ko kurac.

  20. Па не знам, пре годину две нас баја возио целу ноћ за 4 сома , комби крш ал огроман. Добро ти то прорачунај.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.