Prijava

Važi, al' da znaš, dok ne vikneš ovde, ne možemo da znamo. Reci to i Putinki :)

Jutros sam slučajno srela Lavandu. Pozdravlja ekipu! Skinuli su radijatore i gule ono malo zida iza što je ostalo, spremaju se da gletuju. Iz osiguranja su im obećali neku kintu, ali osiguranje pokriva samo pokućstvo, dakle po njima - poplava je uništila samo ono što smo izneli, sve ostalo puj pike ne važi.
Kod mene je još uvek preostalih 7.500 dinara, pa ću devojkama to dati čim se vidimo.

Dobro, a je l' treba da se ide u neku radnu akciju?

I mogli bi ovih dana da pokrenemo novu turu neku skupljanja kinte.

Ima majstore za gletovanje i krečenje, za sada ne treba ništa.

Samo da se javim, posto su ovo retki trenuci da imam komp :)
skinuli smo krov i plafon, sad to ponovo pravimo, imamo majstore, ne treba nista, jedino ako biste svratili na neku rakicu :)

могли би да организујемо неки хуманитарни вос за вос, нпр

Jes da smo nudili ovde pomoć za gletovanja, krečenja, elektr'ku i ostale majstorije, al kad bolje pogledaš, da je tebi potreba bi li pustio da ti zgubidani odavde prčkaju po instalacijama i ko zna šta još ubatale? Jok more, oprezno se zahvališ i odeš po nekog ko zna znanje.

Al mogli bi opet da se skupe neki novci, el još u planu fejze ono da se skupe ljudi i gledaju finale SP u nekom ćumezu na adi? Moglo bi eto tada.

не знам јел у плану, рекло би се да и отога нема ништа

Mislim da je to u planu. Agilni to organizuje.

Hej, hej... Ja samo da kažem da smo počeli sa nekim ozbiljnijim radovima, ja se tu malo pitam već to sve ugovaraju tata i brat... Pitaju me za boje i sl... Kad završimo šaljem slike :)
Inače, u trećoj smo kategoriji za pomoć samo što sve vidimo neke papire a para niđe :D
Kad se sve završi zvaću vas na useljenje...