Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Људи, она можда не може сад да види честитке..али треба честитати, па видеће кад тад и биће јој драго.

    СРЕЋАН РОЂЕНДАН ЛАВАНДА СВЕ НАЈБОЉЕ!
    http://shkolazhizni.ru/img/content/i109/109504_or.jpg

  2. da, njoj je danas rođendan! :) i shomy23 je rođendan. coincidence? i think not...

    I NOVAKU ĐOKOVIĆU!!! EJLIJENS!

    Srećan rođendan!

  3. Autor Bata Sale je danas za ovu našu akciju uplatio sumu od 50.000 dinara.
    Pošto sam ostala bez teksta, šaljem samo duboki naklon i ogromnu zahvalnost u ime svih kojima će pomoć biti upućena.

  4. Obrisao sam spemčinu poslednjih deset strana, neću banovati ali bih zamolio da barem smanjite ubuduće.

  5. jel dozvoljeno da se nasalim na ovako ozbiljnoj temi?

  6. jeste, ali će biti brisano

  7. Svaka čast za Saleta, stvarno ne znam šta da kažem.

  8. 50.000? Da se Bata Sale izjasni kolika su mu mesečna primanja, i ako su manja od 75.000, da mu se vrati pola. Sunce ti jebem, jeste super, ali ne treba toliko. Ili ćemo vratiti ako posle akcije vidimo da ne treba.

  9. Nista ne treba da se vraca. Trebace love i za malter, krec, FUGOVANJE (Bruce...), gorivo, namestaj i slicno. Ukljucio bih se i fizicki u akciju, ali sam pretrpan poslom i nemam vremena. Mozda uspem vikendom da uhvatim par sati, ali to nista ne znaci na globalnom planu. Samo hocu ovde da me obavestite kako su ljudi i dje su otisle pare sto vidim da se vec i radi na prvom postu. Toliko, pozdravite mi sve kada se vidite sa njima.

    edit:

    Ako sta i preostane uplatite u neki fond.

  10. Čekamo da nam se Lavanda i Putinka jave kada počne sanacija. I ne samo njih dve, ne znam kako je prošao LOL, a možda se još neko javi. Biće potrebna tona materijala.

  11. LOL kaže da je OK, na fejsu mi je juče napisao. Dolazi na VOS u subotu svakako.

  12. tor&ma se javio da je OK i da mu je cela porodica na sigurnom. Valdemar hoće rakiju, ali ne zajebavaj Vald, ako treba još nešto ulećemo.

    U principu biće posla dosta, a ponajviše za sređivanje gajbi kada odemo tamo.

    Bata Sale, ti si jedna ozbiljna carina.

  13. Zamalo da zaboravim. Ako od novca nesto preostane NI SLUCAJNO da niste uplatili Crvenom Krstu Srbije. Sa tim lopovskim govnima i partijskim poslusnicima ne zelim nista da imam. Uplatite i u Djovakov fond, ali u CKS nista. Toliko vas molim, hvala.

  14. Sad malo pre sam dobio net i srećan sam što čijem da je Lavanda dobro jer sam svašta čuo za Obrenovac od ovih mojih seljaka ovde u Kraljevu... nisam imao struju pa nisam mogao da se čijem sa nikim a i da gledam tv... Meni je morava poplavila dve kuće u Grdici i golf ali sam to sve sredio... imam sve i ne treba mi ništa, sem dobre domaće rakije da sperem mulj koji sam čistio, pa ako ima nekog ko je iz kv neka dodje slobodno da pijemo...Rado bi pomogao i došao u Obrenovac da pomognem u čišćenju čim se malo sredim dolazim, sa sada čim prodam kola uplatiću nešto para... učite se na greškama drugih i NE PRAVITE KUĆE PORED REKA...

  15. E, vi, ugrozene zeMske... koji vam konfekcijski broj zena? Imam nekih stvari M i L.
    Al to kad vam prodje haos narednih dana.
    P.s. nisam pratio temu od starta, kako ste organizovani sto se tice garderobe

  16. Idem sutra sa Putinkinom kevom do Obrenovca da vidimo sta je i kako je, krenula je u nekim delovima dezinfekcija koliko sam shvatio.

  17. kul, obavezno javi kakvo je stanje i šta treba i tako to...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.