Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Ovaj uplatio 50 hiljada a ja dao 500 za rakiju. lololo
    SVAKA CAST.

  2. На сајту купујемпродајем.цом је уведена нова категорија: "Донирам жртвама поплава", то нам може помоћи у ефикаснијем раду, набавци ствари које нам требају или поклањању оних које нам не требају а имамо их.

    http://www.kupujemprodajem.com/Doniram-zrtvama-poplava-1343-kategorija.htm

  3. Zamalo da zaboravim. Ako od novca nesto preostane NI SLUCAJNO da niste uplatili Crvenom Krstu Srbije. Sa tim lopovskim govnima i partijskim poslusnicima ne zelim nista da imam. Uplatite i u Djovakov fond, ali u CKS nista. Toliko vas molim, hvala.

    Nikome ništa ne uplaćujemo, trebaće nam svaki dinar!

    Rosoneri

    Idem sutra sa Putinkinom kevom do Obrenovca da vidimo sta je i kako je, krenula je u nekim delovima dezinfekcija koliko sam shvatio.

    Ovo što reče Lemaja, javljaj šta treba i kad treba. Ako dolazite u subotu na VOS isto možemo da se dogovorimo na licu mesta.

    Ajmo, ko je iz Kraljeva i okoline i podelio bi rakiju sa Ludim Psihijatrom?

  4. Ajmo, ko je iz Kraljeva i okoline i podelio bi rakiju

    jel marihuana legalna u vreme elementarnih nepogoda
    da pokreno PODIJELI SA VUKAJLIJAŠIMA...

    pa dizađemo u kuriru

  5. Muss, treba nam L. Hoćeš da šalješ ili donosiš?

  6. Nato, ovaj tvoj post deluje kao da musss diluje neki opasan šit pod šifrovanim imenom :)

  7. Haha i ja sam pomislila :D

  8. Muss, treba nam L. Hoćeš da šalješ ili donosiš?

    KURIRU, REAGUJ!

  9. Hoćeš da šalješ ili donosiš?

    kontaktiraće te, kad za to dođe vreme, jedan čovek, prosed, u crnom kaputu
    prići će ti na onom mestu gde je onaj onda reko ono što smo onomad pominjali
    uzmi paket i ništa ga ne pitaj...

  10. E.. izvini sto nisamodgovorio... ajde na pvt cemo

  11. musssashe

    E.. izvini sto nisamodgovorio... ajde na pvt cemo

    Šta bi s transparencijom??? ^_^

  12. Šta bi s transparencijom??? ^_^

    Eno, sve je u prvom postu.

  13. Gledacu da paket stigne do VOS-a. (treba oprati stvari i to, pa ne znam kad ce)
    Verovatno ce biti popodne negde ili navece. Jel ima neki muski koji nista ne radi i koji bi to podigao na stanici?
    Javicu bar par sati pre. Nisu neke stvari, al nek se probere.
    Ima li dobrovoljaca koji to mogu pokupiti, i rezervista ako prva kombinacija pukne?

  14. Sta? Niko? Ebo vas ćaća..

  15. Vidim ovu ogromnu donaciju i ne znam šta reći osim troduplo ti se vratilo u što skorije vrijeme, a ako slučajno ostane koja parica ja bi predložio da se što prije neko poveže sa skočkom iz doboja jer vjerujem da je poslije obrenovca ovaj čovjek najgore prošao, takođe svi banjalučani i bosanci da se uključe u to čim se neko čuje sa njim

  16. вала, види са скочком кбо нек се отвори рачун да се уплате неке паре, или пошаље шта

  17. MOLE SE SVI UGROZENI BEZ STIDA DA SE JAVE!
    Ako neko ima ikakve informacije o nekom, nek podeli ovde.

  18. Problem je što nemam skočkov broj pa ako bilo ko ima da mi momentalno pošalje u pvt

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.