Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. Moraju prvo oni da odu kao u filmu sa onim defungatorima

    Imam i ja to, samo što ne radi na gljivicama nego na cveću.

    (hehe, da vidimo oće li Smorka da skonta ovaj)

  2. Doći ćemo onda obe, a ti ako imaš u kancelariji neko kanapče, uveži malo, tako je zgodnije za nošenje.
    Čućemo se kasnije, sigurno ćemo se malo promuvati, bar neki sladoled da izjedemo.

  3. Stavio je Musaš tu selotejp, da može da se drži, ali od Zemuna se istanjilo, seče prste. Videću da popravim :)

  4. Omotaj ručku wc papirom pa stegni opet selotejpom, ako je danas neko već pokupio iz vašeg klozeta ima sigurno kod direktora.

  5. Imam direktorku, ne direktora, ali imam ubrus na svom stolu, ekeke.

  6. E, bre i nijedno muško da se javi da kaže "Doći ću da pomognem, do busa da odnesemo bar...." cccc

  7. racunam da cu moci i ja do obrenovca kad se bude islo, i da cu moci da ponesem farbe, razredjivaca i tako to.

  8. Како сте уплаћивали ово, сем лично?

    SUTRA (21.05.2014. četvrtak) U PODNE KOD MEKA NA TERAZIJAMA, DONESITE PARA NEŠTO, IDEMO DA KUPIMO PONEŠTO ZA LAVANDU I KOGA JOŠ TREBA.
    Prva u nizu akcija koje nas očekuju, obavljena je uspešno.
    -U novcu je 21. maja prikupljeno 27.220 dinara
    -Autorima je upućena direktna pomoć u robi i novcu u iznosu od 21.720 dinara
    -Kasnije tog dana uplaćeno je od strane jedne autorke 3.000 dinara
    -22. maja, jedan autor je uplatio 50.000 dinara
    -Još dva autora su uplatila 22.05. po 1.000 dinara
    -23. maja jedna autorka je uplatila 2.000 dinara
    -Na VOS-u je 24. maja prikupljeno 6.720 dinara i 50 eura
    -24. maja jedan autor je uplatio 3.000 dinara
    -24. maja jedna autorka je uplatila 600 dinara
    -26. maja jedan autor je uplatio 12.000 dinara
    -U KASI TRENUTNO IMAMO 84.820 dinara i 50 eura

  9. Nienna i svi ostali, računajte na to da su pare iz kasice koje skupljamo namenjene upravo za sve te stvari koje će nam biti potrebne za sređivanje.

  10. Како сте уплаћивали ово, сем лично?

    U prvoj akciji je nešto novca stiglo na moj tekući, ostalo smo sakupili uživo.
    Na VOS-u takođe uživo, a sve ostalo su bile uplate postnetom na moje ime.

    Danas smo imali jedan problem, novac koji je jedan autor poslao, nisam mogla da podignem zato što su slepci u pošti pogrešno ukucali jedno slovo mog prezimena iako sam dala na uvid i ličnu kartu i sms poruku od pošte sa kodom uplate. On sada mora da se vrati u poštu, stornira uplatu i izvrši je ponovo. Zato, pazite.

  11. što nisi podviknula? ti kada podvikneš meni se noge tresu

  12. Pa kacu ti mršave ko grisine :)

  13. Natnat

    Pa kacu ti mršave ko grisine :)

    Svako na VOS-u gleda šta ga zanima...

  14. što se nameštaš da ti kažem da si debela pa da ti bude krivo? :)

  15. što da mi bude krivo, ja znam da sam enormna :)

  16. Niiiiiiisiiiiiiiii iksdeeeeee
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ..

    .
    .

    .

    .
    .

    odaberi mi defku

  17. Sređena ona pogrešna uplata od danas!

  18. Sređena ona

    Počelo kao da mi je odabrana defka lolo

    e, ne znam koji mi je kurac ali nestrpljiv sam da radimo nešto. obično me mrzi da radim bilo šta

  19. Lavandin ćale i burazer su išli do stana, potopljeno joj je sve do nekih 80 cm, znači parket, kreveti, frižider,posuđe koje je stajalo niže, donji kuhinjski elementi, stolice i naravno da nema spasa ormarima jer su do pola ugovnjani... Ćale joj uzeo iz stana sve što je bilo na visini.
    Moraju da čekaju procenitelje štete i rečeno im je da ne diraju ništa konkretno, znači nema vađenja parketa, čišćenja zidova..mogu samo da izbace nameštaj, a to je rekla da će ćale i brat. Još uvek nema struje ni vode, čak ni tehničke. Trebalo bi da za onaj tamo vikend bude posla i za nas.
    Putinka nikako da se javi.

  20. Kod Putinke i dalje nista novo. Kola su u servisu, pa kad se to resi otici cu sa njenom majkom tamo.

    EDIT: Kurac, ipak ne mogu ja uci u grad, ici ce sa dedom verovatno.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.