Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. hehehe a jesi luda eeee

  2. imaš sunđer Nat?

  3. Znači u 10 u Surčinu? Koji smo rekli autobus da ide tamo, iz pravca Ustaničke, da ne tražim sad?

  4. Ne znam za iz Ustaničke, ja ću na početnu stanicu 601 na železničkoj.

    Kakav sunđer bre? Nemam. Jel treba da imam?

  5. Нато, кад идеш ти? Да идемо заједно. А и да ме зовеш да се пробудим... ко устаје у 8-9 викендом. :)

  6. Sa ovim šestokecom nam treba oko 45 minuta do Surčina, znači da na stanici moramo da budemo do 9:10. Onda pre pola devet da krenemo iz naših krajeva. Čekaš me kod Transporta, ali čućemo se za detalje.

  7. Rejven dođi do sava centra(17, 18?) pa na 601

  8. Ok, moram da ustanem sabajle dodjavola.

  9. Ako se vidi post sa jebenog telefona - opravila sam auto, promenila cak i gume. Tako da - count me in. Ja sam na slaviji i motorizovana. Msm imam sporet za 4 osobe.

  10. Jezz, aj budi onda dole kod glavnog ulaza na železničku u 9, pa neko može sa tobom, a ostali šestokecom, pa se onda svi skupimo u Surčinu u 10. Može tako?

  11. Dakle, važi za sve koji sutra dolaze:
    nalazimo se ili na početnoj stanici autobusa 601 na železničkoj u 9 ili na okretnici autobusa 601 u Surčinu u 10, pa kako je kome zgodno.
    Vidimo se sutra :)

  12. OK ja sam na zeleznickoj u 9.

  13. Ja otkazujem. Pored neke obaveze koja mi krade pre podne celo, natekla mi je cela faca i zub me boli...ma šta zub, cela vilica.

  14. Oki Džoni, nema frke, nego čupaj to!

  15. Dodji Dzoni ja cu ti izvadim to...

    Samo da znate da sam vec polupijan nemoj se uplasite sutra kad mi vidite facu

  16. Onda da se i ja napijem večeras, pa ćemo zajedno da budemo iskrivljeni :)

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.