Pomoć evakuisanima sa Vukajlije

  1. kapiram da je litar ok

  2. Da, kreativan argument za vozaca koji zna zasto vozi 1100 km do atine, ali mu nije jasno u kom univerzumu išta moze da bude blize preko surcina. Smrt eventualno :)
    Edit - ja gluplje obrazlozenje nisam cuo

  3. svi putevi vode u surčin

  4. Lakše vam je da na Sajmu uhvatite bilo koji 860, i za pola sata ste u Obr.

  5. Valde, duduci smo, naučili ovu jednu putanju, a i niko od nas ne poznaje Obrenovac, tako da ne znamo na koju bi stranu kad tamo stignemo :)

  6. Kompletna budalastina preko surcina, i ko ke izmislio. Nato javi mi se leba ti

  7. Radna akcija protekla uspešno, posao obavljen u potpunosti, akcijaši spoznali svu draž guljenja zidova špahlama :)

  8. posao obavljen u potpunosti

    Nije istina :(

  9. malo smo krajcovali :)

  10. Što krajcovali? To što si ti ludak, to je druga stvar :)

  11. A smučilo se i meni bilo realno, dosadno je do zla Boga...ali i dalje mislim da treba ići do plafona.

  12. Ne znam za vas, ali ja sam svoju sobu sredijo do plafona! (osim jednog dela ololol)
    Osim tog više psihički nego fizički zamarajućeg posla, bilo skroz ok. Jezilija (Jecilija, kako god) je kraljica.

  13. Ljudovi, hvala vam.. Znam da ćete me psovati ujutru, jer će ruke do zemlje da vam budu.
    Žao mi je :D Najbolji ste.

  14. Ma jok bre, ne zajebavaj...

  15. pseto dolazi samo da overi kakve su cure u Obrenovcu ;)

  16. oćeš da kažeš da nisam znao ranije? e bruce bruce

  17. Žao mi što vas nisam video u akciji, crko sam u svojoj, par km dalje :) Ali imao sam kruškovaču.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.