Prijava

Mozda imam kvlt tepih da ga stave u neke sklj prostorije kao sto je spajz., i to. pogledacu spajz u glavom.

'bemtisunce, kol'ka žena je ova Rejvenka, ja mislio to neka sitna gotičarka, a ona moje visine...

Nienna

Mozda imam kvlt tepih da ga stave u neke sklj prostorije kao sto je spajz., i to. pogledacu spajz u glavom.

LOL!

'bemtisunce, kol'ka žena je ova Rejvenka, ja mislio to neka sitna gotičarka, a ona moje visine...

Otkud ti da sam ja nesto visoka? Ja sam u mojoj familiji kepec.
I "kolk'a zena" je obicno negativan komentar na racun zenske osobe... :P

Elem, dobro kaze Jezzilija, tog sitnog inventara ce im trebati, mada ne bi bilo lose da se pravi neki spisak iz prakticnih razloga.

Obzirom da lično poznajem i Pseta i Natnat mogu da procenim i tvoju visinu sa uporedne slike, a veruj mi da je iz mojih usta samo pohvalno da je žena kršna. Ako ne veruješ pitaj Natu kakva je moja :)

Nazovi to fetišem ako želiš, ali volim da imam pune ruke posla, ako me razumeš :)

Dooobrooo, samo imati u vidu Nat na toj slici sedi na panjiću a ja na tabure-u (sa leopard printom).

Ništa se ti ne brini, ja procenjujem po osnovu ramena i potkolenice, ta su dva dela tela ionako bliska :)

Dajte bre slike sa radnijeh akcija i ovde da i mi sto ne damo Secerbegu da nam zabada nos utamo gde ne bi trebalo vidimo kako je bilo.

HOĆEMO RAMENA I POTKOLENICE I NATKOLENICE!!!
(OD UDARNICA; NARAVNO!)

Ja koliko vidim album nije "public" a ja necem tudje slike objavljivati ovde bez dozvole, obratite se Lavandi I Nati (nju je Jezzilia ovlastila).

KOLENICE NEMAJU prava na PRIVATNOST. Kropujte ih i postavite, one potpadaju pod Creative Commons licencu po defaultu

To nikako, ja sam komentarisao samo ovu jednu sliku, ostale nisam ni gledao (previše).

Jel sad kurtoazija da 'procitam sve definicije'?

Baš suprotno. Ne čitaj ništa, sve užas do užasa. Nego sam iznosio utisak, a ostatak ekipe (osim Rejvenke) znam od ranije. Dobro, i osim Lavande. olololo
Inače, leopard tabure FTNJ!

CAK JEBOTE NASTA LICIS

Slike su public kod Lavande, ja šerovala i tagovala ponekoga
Edit- valjda radi ovaj link sa telefona. Jebo me krepl
https://m.facebook.com/katarina.markovic86/albums/10204306783296246/

јел жене морају да имају паж ил тако неки курац да би била на вуки, шта?

ne, samo ove što su bile na akciji, mi ostale nemamo paž...