Банован си 8

  1. Banovan si jer ću danas da "pregorim" u šopingu sa lepšom polovinom.

  2. Banovan si jer to može da ide u onu rubriku u Blicu "Ljubav je kad..." :)))

  3. Banovan si jer je se plašim da me Nada Macura ne pomene u izveštaju (Muškarac star 37 godina primljen u Urgentni Centar sa simptomima moždanog udara...).

  4. Banovan si jer hoću samo da ti kažem: Ne prizivaj duhove :)

  5. Ban, da ne čuje zlo! :-))))))

  6. Sad bi ti dobro došao jedan pravi ban, da završiš posao :)

  7. Ban iz tvojih usta u Božije (Kaizenove) uši! ;-))))

  8. Banovan si jer je i Bog (Kaizen) digao ruke od nas :)

  9. Banovan si jer prizivaš Boga :)

  10. Banovana si jer mi ni to ne pomaže :)

  11. Banovan si jer ti ne treba pomoć :)

  12. Banovana si jer nemoj to dvaput da kažeš :)

  13. banovan si jer nemas prijatelja u diznilendu

  14. Banovana si jer imam tebe ovde na forumu :)

  15. Banovan si jer je lepo vreme bilo kratkoh trajanja.

  16. Banovan si jer će biti Sunca opet uskoro :)

  17. Banovan si jer imaš strpljenja da čekaš.

  18. Banovan si jer mi je od DOčeka već muka.

  19. Banovan si jer će svakako doći :)

  20. Banovana si jer joj niko ne brani.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.