Prijava

nije navedeno u šta da ga ljubim, to ste vi ljudi postavili forme da
ljubljenje usta bližneg svoga nije etički jeptese

А ако га љубиш у дупе?

То је као она прича да су људи који су против гејпропаганде латентни педери. По тој логици су и лекари ти који на крају имају највише болесних чланова породице, обућари немају ципеле, противници националиста су латентни националисти, атеЈисти су латентни верници... Не мере то тако.

Uff...kakav zakljucak, bravo.

Но, потписујем да се све вуче из куће. Дебил који љуби своје дете у уста нема ментални капацитет да схвати неке ствари, па му не треба ни објашњавати.

mnogo veci problem su oni debili sto ni ne poljube nikad dete, nego puste da ga ulica vaspitava, a sa druge strane se bave soljenjem pameti drugim ljudima kako treba da se vaspitavaju ista

sere mi se više od svih tih pedera. Svet bi bio lepše mesto bez njih, samom činjenicom da se više ne bi vodila problematika da li su ok ili nisu. Jako smaraju

Ma ovo je ja mislim samo ovih 5-6 degena uradilo. Ko je jos toliko retardiran da ljubi dete u usta. U spomenaru da napise
PRVI POLJUBAC SA MAMOM.

Uff...kakav zakljucak, bravo.

Изведен је твојом логиком, а ја не мислим тако. Мада, још нисам наишао на случај где родитељи не васпитавају своје дете, а соле памет другима како да васпитавају своју децу. Мислим, кој`курац - не васпитавам своје дете и не љубим га, а теби солим како да ти васпитаваш своје? Ни овде нема логике, ни трунке, ал` добро сад.

Грањка, гуглај "gayhomophobe". Понекад ниси свестан да си заправо геј и мрзиш педере, тј. да си латентни фегет. Шта ћеш, психологија је чудо.

Мада, још нисам наишао на случај где родитељи не васпитавају своје дете, а соле памет другима како да васпитавају своју децу. Мислим, кој`курац - не васпитавам своје дете и не љубим га, а теби солим како да ти васпитаваш своје? Ни овде нема логике, ни трунке

e ovo se slazem u potpunosti sa tobom....posto smo mi narod poznat bas po tome da ne volimo da zabijamo noseve u komsijska dvorista, a da u svoje ne gledamo

Ja sam jutros skontao da nemam akvarijum.

Toti Žemka, onda mi je proradila fobija i sam sebe očima nisam mogao da vidim do podne.

Koga boli kurac. To što je tebi nešto 'normalno' je samo zaostavština tvoje kulture i podneblja. Evo, čitam sad, u Omanu se muškarci rukuju, pa ljube jedan drugog u nos. Kakvi pederi, a? A on dođe ovde i smatra da si ti pederčina jer nemaš muda da ortaku odaš poštovanje celivanjem u nozdrvu. Šta reći o Vlasima i crnoj svadbi? Je l' to normalno? Kako kome. Samo bez tripovanja i davanja sebi na važnosti, nema tog čoveka koji može da utvrdi šta je normalno, a šta ne, niti da udari fiksne postulate 'normalnosti', a ovo ljubljene deteta od tri godine u usta od strane majke je toliko nebitna i mizerna stavka u celoj priči, da mi se bol iz kurca proširio na gučni region.

Радјард Куплунг

Koga boli kurac.

Pazi da te umesto k00rca ne zaboli pedu kad ti ga dečko zaroka bez lubrikacije. LOL

Et' zašto ode zemlja u stojnik, nas sve boli kurac a otadžbina celiva gde boli i leči sve rane.

Луди Чак, ма у реду је та девијација, него није у реду свакоме ко се не слаже са тобом да лупиш етикету да је неки латентни курац (приметна је моја фасцинација курцем, ја то не кријем, све што је моје - волим). АтеЈисто, о, ти латентни верниче! Глупо, зар не?

Petar Pan Pezo$ Зависи где живиш. Село или град. Ти к`о да ниси гледао Sex and the City. Очајне домаћице. Па, ако они у Америкама забијају нос у туђа посла, шта је нама остало?!

Ma najlašnje je tako brate moj, boli mene kurac šta neko radi sa svojim detetom, njegovo je, nisam ga ja ni pravio ni hranio. Šta mene boli kurac ako neko bije svoje dete, šta me boli kurac ako ga siluje ili tera da prosi, ja ću da okrenem glavu i igram džepni biljar.

Nije jednostavno nimalo, neke stvari mogu da prođu, neke ne mogu ni u kom slučaju, a neke opet mogu ako ih rade tamo gde ne vidiš pa ti se može da se javno zgražavaš a privatno te boli kurac. Gde povući liniju, gde je tačno granica dobrog ukusa gde građanska svest prelazi u neopravdanu nametljivost? Pa to je lako, reći će svaki neomislilac, nema univerzalnog aršina i sve zavisi od slučaja do slučaja, jer možda neko dete voli da ga lemaju i to mu na dobro čini.

Мислим да цена пушења курца расте када видиш да тим истим устима љуби своју вери андерјеџ ћеркицу у уста.
http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20110904163626/uncyclopedia/images/8/89/Pl-pedo-bear.png

a i ja sam budala sto citam ovako retardiranu temu...