Prijava

Ja се пријављујем, али бих најпре ремета замолио да ми помогне у пвт-у, јер сам трол почетник, а воло бих да будем левел Реме, јер сећате се вероватно да је он некад жарио и палио форумом и троловима, заједно са Царом и Френкијем и штатијазнам.

Поздрав

Zamisli trolovanje recimo rasnog, tu samo maloumni idoiti mogu da padnu. Svako ko ima imalo svih ćelija ne ulazi u polemiku sa njim jer je njegovo psotovanje ravno besmislici postojanja poslednjeg krastava u turšiji. A onda masa ćuti na njegove glupe komentare, neko ko je još svetlosnu godinu gluplji se primi i onda kao al ga je istrolovo.

Nema ovde sta da se dopise, sve je receno.

Mada sam a priori za, ali da se vrsi neka selekcija - npr. da grupa bude zatvorena, i da se ja pitam ko moze d'udje. Najbolje je preko fejzbuka, jer ce ionako otud i da se troluje, usere se Kazan kad neko spomene Vukajliju.

Ko je Cara od ovih na slici Dilane?

jericho, hajde ti napravi grupu zatvorenog tipa? pa da ubacujemo ljude...kontam da ce te smarati da budes admin, vremenom cemo odluciti kojoj dvojci trojci da damo admina

jebo trolovanje, odaberite mi definiciju

prijavljujem se. da bude upola dobro kao operacija Čokešina i ima sve da pršti. nisam nešto iskusan previše ali imam dobru volju i mladalački polet.
NOŽ ŽICA ČOKEŠINA

мрзи ме да читам све, ал генерално подржавам све облике троловања на фејсбуку, и сам често тролујем по фбу, и радо ћу учествовати у овоме.

Ko hoce d'udje neka napise svoj nik u imboks, ako odranije nije poznat redakciji. Komisija ce proceniti podobnost. Trolovanje grupe za trolovanje nije dozvoljeno. Ime je random, menjacemo po potrebi da zametnemo tragove
https://www.facebook.com/groups/643936775654931/

mišljenja sam da je ova preterana organizacija i loženje oko bodova, organizovanog trolovanja i slične besmislice glupo, čemu sve to

najbolja zajebancija je bila ona sirova spemčina kad ispreskačemo neke mongoloide i ne znaju šta ih je snašlo, kao operacija čokešina što reče kolega kad se rodila legenda o radetu lackoviću, onda tovarenje lažnog PROĆELE pantele kad su te fore bile sveže itd

dvajte, ono je bilo spontano, samim tim i genijalno, al kontam kad bi bilo organizovano da bi bilo mnogo "snaznije", aj videcemo sta ce da ispadne...a i dokoni smo tako da ova neka takmicenja nece smetati

jašta, otvorio pjer temu i aj tovarimo karleušu na tjubu lolo, narod se primio i bilo ekstra. mnogo dobrih provala. a bila je posle isto tako neka grupa na fejsbuku, čak je čini mi se neko i forum(onaj sirotinjski) napravio za to. doduše bila je samo spemčina neorganizovana ali i to je bilo dovoljno za loženje mase. al ugasiše mi profil dušmani :(

http://vukajlija.com/recnik/autori/226522
ovaj lik trazio da udje u grupu, dodo sam ga, mada nisam ranije primetio neko njegovo delovanje na forumu...kakav kriterijum da izmislimo za primanje u grupu? bice uljeza sigurno, nema smisla ni boriti se protiv njih...neka ih

Проверите ми историју, и реците да ли могу да учествујем у тако храбром подухвату.

sinula mi ideja, da neki uslov za ulazak u grupu bude da covek mora da napravi lazni nalog na fejsu, i da prilozi mejl i sifru, a uz to ide i neka provera njega

nekih 50% naloga ce svi u grupi imati pristup, ostali ce da se cuvaju od strane admina jer se lako nalog moze unistiti, promeniti sifra itd, pa da admini ubacuju po potrebi naloge od ostalih 50% a ove "unistene" banuju, itd... mozda i manje naloga da bude dostupno svima, videcemo vec sa kojim brojem cemo da raspolazemo

za sad sam ja admin, kasnije ce neko drugi biti, neko karizmaticniji i dokoniji od mene

to bi bila lepa nagrada ulaska u "tim", pristup desetak ili vise laznih profila

razradicemo jos tu ideju

Биће ово добра фора кад се накупи људи.

čak je čini mi se neko i forum(onaj sirotinjski) napravio za to

Pravila ja onomad kad je Kaizen obrisao temu o Karleuši.

Не сме се користити лични и пресонални фејсбук профил?

sve cule, mada kontam da bi nekima bilo zgodnije da koriste lazni, imaju porodice baba deda i sitne dece u prijateljima