Prijava

lolololo MO, sviđa mi se termin zadnji trajni ban :)

hahaah kaki ste nolajferi nevera

A jebežga, kad ih je bilo ihahaj, spajanje 2 naloga, ma svega. :)

dajte taj link od teme gde je mali gažen

makaronac ko su ovi ljudi ako se sme znati

Провалиће људи да се организујемо да спрдамо, па нису толики дебили да не знају да уђу на Вукајлију. Па сви су знали за Пантелу после пар дана. Не исплати се тако троловати, то мора преко чета, на форуму остаје упамћено. Ако ћеш већ да се организујеш организуј се тако да не остављаш велике трагове.

Bilo je već nekoliko pokušaja da se organizovanje trolovanje organizuje i nije uspelo.
Nije uspelo iz razloga jer Kaizen ne želi da se pročuje da su neke politički nekorektne sprdnje krenule odavde.

Samo da kažem da ko god je izmislio onaj Pantela humor da ga nabijem na kurac, pa onda da mu radim ass to mouth.

Inače, što da ne sprdati se malo s onima koji to zaslužuju, napraviti zatvorenu grupu na Fejsbuk i ne davati svakome admina da ne bi došlo do dodavanja prijatelja, rođaka i komšija.

dobra ideja meso, tako ce i da bude

eto budi ti admin za pocetak, napravi grupu, pa cemo posle da damo nekom drugom admina...i tu treba razmisliti kome dati admina, eno kostica jos ne mogu da najure iz nekih grupa, seo na stolicu i svidja mu se u njoj

Nemam ti ja ni vremena ni života ni volje za adminovanje, samo sam dao predlog na usvajanje.

kako god, trolovanje je preglup termin. Previše nubovski da bi ispalo na kraju kul zajebancija.

Hvala kurcu da još neko ovo napiše.... Štakojkurac trolovanje, jebemmater

Elem, dobra ideja Soskomande

Bushido, jebem ti mater.

OPA NA TEMI JE KRENULO OTPOCHELO TROLOWANJE IDEMO DECHKI WRELE GUZE

Bushido, jebem ti mater.

Naduvaš mi jaja pederčino laloška. Ti da mi jebeš mater? Ha! Ako će iko da mi jebe mater to ću biti ja!

Naduvaš mi jaja pederčino laloška

Alo modovi??? oce reagovati neko??