Prijava

je l' radi bre ovo govno, nabijem ga na kurac?

Изгледа да не још увек.

То сам чекао.

Ајд нека неко укратко појасни правила, за нас који не знамо енглески.

Biras igrace koje mislis da ce dobro da ogiraju. Dobre stvari su ti dat gol, asistencija, stvaranje sansi, iznudjen penal i tako to.. lose stvari su primljen gol (za odbrambene), zuti i crveni karton, promasen penal..

I onda treba da uklopis budzet sa igracima koje mislis da ce da se isplate i to je to. Imas i transfere da izbacis one koje ispadnu

Још не може да се бира, мешчини..

Не контам, то мораш за сваку утакмицу, или ти од свих играча на Мондијалу бираш тим?

Изабереш 23 играча од којих ћеш 11 да ставиш у поставу, они ти скупљају бодове. Док траје групна фаза СП-а, имаш три кола и у сваком колу бираш ко ће ти бити у првих 11 од те 23-ице што си их изабрао. Можеш по 3 највише из једне репрезентације. А кад почне елминациона фаза, тад можеш да мењаш играче, можеш да промених свих 23 ако хоћеш. Али опет састављаш првих 11.

Тако сам некако и мислио. Одлично, ајд организујте да се забаљамо.

Moze. Kad krece WC?

Dogodine, dzanki, dogodine

Može da se bira e.

Preteruju, već mi ide na kurac.

Moraš da imaš tri jebena golmana. Preskupi su igrači da bi se sastavio iole normalan tim.

Imaš 100 kao i u svim fantazijima a broj igrača u rosteru fazon veći za 10.

Jebote, treba da mozgam sat vremena da bih uklopio sve.

Laki, pravi ligu i šalji kodove. Ja sam pod benisijo.

Направио и послао свима за које знам да играју фантаси а и новима са ове теме.
Ако вам је име различито од оног које користите на вукајлији пишите га овде да знамо ко је ко.

ja sam Djomla_Srb na fifiom sajtu.

Могу ли и ја да играм? Пошаљи и мени тај код или шта већ. Профил ми је: DjVijali.

Богами зајебано да се састави. Ево нека груба верзија

http://i.imgur.com/KMoABit.png

mnogo je 23 igrača, logično mi da narokam dobrih 11 i 12 ovih od po 1 dolar.