Prijava

Нови фантаси, није као онај из 2010. Шампионска круна као да полако пада у руке Лаборанту.

NEMA VEZE, PRIPISAĆEMO TO CINIČNOJ ZAVERI SVECKIH MOĆNIKA I ŠIPTARSKOM LOBIJU U ŠVAJCARSKOJ KAO SEDIŠTU FIFE

МА БРАТЕ, ОВАЈ ЛАБОРАНТ ЈЕ ПРОФЕСИОНАЛАЦ СТО ПОСТО.

ЈА ЋУ ДА ОСНУЈЕМ НОВО ТАКМИЧЕЊЕ ЗА НАС АМАТЕРЕ, КАО ШТО ЈЕ ОНОМАД ФК ШЕФИЛД, ИНАЧЕ НАЈСТАРИЈИ КЛУБ НА СВЕТУ КОЈИ ЈЕ ОСТАО ВЕРАН ИЗВОРНОЈ ИДЕЈИ, ОСНОВАО ФА КУП ЗА АМАТАРЕ, Е ТАКО

NE ZNAM KO JE LABORANT, JEL TO NEKI BLATEROV PLAĆENIK???

SLAŽEM SE BRATE DOSTA JE BILO TERORA OVIH UBAČENIH ELEMENATA TU ČOVEK RADENIK UVEK NAJEBE I NEMOŽE UZETI NI BODA, NIJE TAKO BILO U MOJE VREME KAD SE SAMO SETIM KLIKNEM I NAMESTIM POSTAVU ONDA ODEM ISPRATIM DŽANKEEEEJEVU DOJAVU VRATIM SE ONO SVAKO PO SKROMNIH 30 POENA U KOLU NIJE BILO OVIH BUDŽENJA NEGO SVE SPORCKI I DŽENTLMENSKI

ZADNJE VREME DOŠLO

Дошо сам на пристојно треће место, имо шес Немаца и ставио Милера за капитена. Само да издурам до краја, напред не могу, али назад дишу за вратом.

Da Nojer nije primio gol sad bih pišao po svima lololo...
Inače, kod mene Nojer 22, Humels 3, Boateng 8, Huvedes 9, Lam 13, Kros 19, Ezil 7 i Miler 13... Čekam da sutra lale dobiju i da se istaknu Snajder i Roben, eventualno Mesi može da zbidži jedan...

Френки, немој тебрекс да се љутиш што ћу да ти отмем бронзу испред носа, знаш да те готивим.

Realno sam ja treći, ali mi ovih 72 poena od večeras nije uzeto u obzir jer mi GLUPA IGRICA NIJE SAČUVALA LUIZA GUSTAVA U POSTAVI PA SAM IMAO 10 IGRAČA LEBTIJEBEM AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SAD SAM 13. MRTVI FANTAZI MRŠ

Dodali su mi još 3 boda Lamu za asistenciju, onu za Širlea nisu računali sinoć, baš sam se pitao.
http://prntscr.com/40wdzc
Evo sad Mesi umesto Bernarda, Garay umesto Luiza i Maskerano umesto Gustava, nekako mislim da će Argentina proći, nisu me Holanđani oduševili ni u jednoj utakmici osim protiv Čilea, u prvoj onako, mada je to više bila zasluga raspada Španije, kao i sinoć Brazila. Mada nije ni Argentina, ali ajde, možda je konačno došlo vreme za Mesija, ne znam ni sam.
Trenutno sam 68. nije loše s obzirom da će kapiten tek danas da igra :)

mene kasno krenulo, 97 poena od 6 igraca sinoc

a desavalo se da u celoj rundi ne sakupim toliko :D

Sređen bag hvala Bogu, opet sam treći, doduše delim 3. mesto sa Frenkijem

http://i.imgur.com/L82Rehl.png
zašto je kapiten morao najmanje da donese? :D

Igra Di Maria sutra?

Ne verujem, ali tako su rekli i za Aguera pa je zaigrao

И мислим да већ сада можемо сви да честитамо КопКопу на освојеној титули, честитам! Остаћеш уписан златним словима у историји вукајлија фантасија.

Hvala baš sam počastvovan :)
Zaslužena pobeda na prvenstvu, ali u finalu baš i ne, navijao sam za Argentinu ali ne može da osvoji ekipa koja 3 utakmice ne može da da gol, znači ne sme, jebem ti fudbal, bravo Nemačka
Radujem se sledećem fantaziju, igrate premijer ligu?

Играмо, постала је то лепа традиција, ево сад ће 5. сезона.
Иначе, опет разочарење млађаног мене на интернационалној сцени, не знам тачно сада који сам, негде око 10-15. место, прво нисам сконтао бодовање, онда ни трансфере (мислио сам да после 1. кола могу тзрансфери лоло), и ето довољно дутерам самом себи.

Cestitke KopCopu, iako sam odustao (i uopste mi nije zao) posle prvih par utakmica ovog NAJGOREG FANTAZIJA U ISTORIJI FANTAZIJA.

Vidimo se na PL fantaziju, za oko mesec dana. Jedva cekam.

Забраните копкопу да учествује на премијеровом фантазију, усраће нам се у животе. Иначе, све честитке.