Prijava

Prodam humelsa, jer je jebeno povređen. On igra i da gol. Kupim mesto njega mertezakera. On ne igra. On ne igra. Ne igra ne igra igra igra gra gra gra ra ra a a a a a

Znači ipak nisam jedini koji se tako zajebo. Ja juče sastavio tim, stavio Humelsa za kapitena, danas skontam da mi se ne isplati tako da rizikujem sa njim,a imam već četiri Nemeca u startnoj, mnogo mi bilo da se toliko oslonim na jednu ekipu, ostavim jebenog Mertezakera, prodam Humelsa, imo čovek grip, možda nije dovoljno oporavljen ko zna da li če početi utakmicu, dovedem Kompanija umesto njega a Milera postavim za Kapitena. Sad mi celo veče sjebano, non-stop razmišljam koliki sam ja zapravo idiot.

Zapata četr, Valbuena četr, Miler četr, Lam 9 i Neimar 9, nie dobro
edit: ništa taj Džejms Hames kurac palac nije uradio, izgubio je preko 10 lopti i opet je doneo 10 poena :) koe ubo Humelsa svaka mu strugala pete

Ljoris 5, Zuniga 3, Luiz 10 , neimar 8, miler četr, i HAMES 20

Одбрана ми одвалила, Хумелс 21, Тиаго Силва 14, Боатенг 12. Још ван Бујтен да уваља и тоето.

Урекао сам се јебем ти државу, Ди Марија ујебо.

Šta mislite, oće i Depaj igrati danas?
Imam od Di Marie 2 poena, razmišljam da ga promenim za Depaja

http://prntscr.com/3zx9im
Evo mog tima za polufinale, ubeđen sam da će biti evropsko finale pa sam ovako rešio da sastavim...

Jel se pravi posebno tim za treće mesto i finale ili sve odjednom?

oskare pizdo mala sjeba mi klin šit nojeru

Au al je meni Oskar usro kapitena Nojera...

УФ ИМО ТРИ БРАЗЛИЦА ФРЕД КАПИТЕН ПЛУС НЕЈМАР И СИЛВА. МОГЛО ЈЕ И ГОРЕ

Ја имам Нојера, Озила, Кроса, Кедиру и Милера капитена. Да га је Озил дао, Нојер га не би примио и имао бих 9 поена више, али ок, задовољан сам.

Dvoumio sam se kog da stavim za kapitena Krosa ili Lama i naravno opet sam izabrao pogrešno, srećom i Lam je doneo veliki broj bodova pa nisam nezadovoljan.

Neuer 11, Boateng 8, Luiz 6, Gustavo 7, Lahm 13, Kroos 19, Muller 13, Bernard 4. Išao sam logikom da će svi uzeti nekog Nemaca za kapitena, da ih tako neću prestići, samo bi ostala ista razlika. Pretpostavljao sam da će ih dobiti, ali da izaberem nekog za kapitena koga ne bi niko, da probam da nekim iznenađenjem dođem u sam vrh. Stavio sam Bernarda koji je doneo 4 boda :D
Dobar sam, 79. sam u ukupnom plasmanu, nadam se da će me sutra Messi obradovati, čekam još par igrača.

Коначно ме послужила срећа. Избацујем Хулка, убацујем Месија, који ми блеји на клупи.
http://i.imgur.com/MbNHlvr.png

JERI POBEĐUJEŠ STEVANE

ЈОК РОДЕ, ОВО МИ ТЕК ПРВО ДОБРО КОЛО, ОСРАМОТИО САМ СЕ, АЛ НИ ПРИБЛИЖНО КО БРАЗИЛЦИ