Prijava

Došao je i taj dan kad je količina vulgariteta konačno probila visoku lestvicu tolerantnosti. Svedoci smo najprizemnijeg primitivizma koji već mesecima obitava na sajtu bez ikakve želje čelnih ljudi da reaguju. Vrhunac je predstavljala činjenica da je sam kreator te paradigme ponašanja u vrhu kandidata za novog moderatora. TOME SE MORA STATI NA KRAJ!

Kad već niko ne želi preuzeti inicijativu, javjam se ovako ponizno, jer neke stvari moraju biti sasečene u korenu. ZVANIČNO PODNOSIM KANDIDATUTU NA MODERATORSKO MESTO. Moje agende će biti sledeće:

-traktor
-traktor
-traktor
-traktor
-traktor
-traktor

Lista ciljeva će biti dopunjena i želim da se što veći broj ljudi pridruži našem pokretu!

DOSTA JE BILO - RESTART!

al sam isro govno ko crevo za otpumpavanje

- zabrana vređanja osoba na osnovu njihovog porekla i trenutnog mesta življenja (bez njihove dozvole)

Misliš tebe, Eleka i Stecana?

- uvođenje radija sa kvalitetnom muzikom

Ko bude pipnuo "moravu" dabogda mu se prsti osušili mada smara Nebojša iz Moskve al muzika jebe često.

Opljačkaše ovaj narod

Mickey Savage

Došao je i taj dan kad je količina vulgariteta konačno probila visoku lestvicu tolerantnosti. Svedoci smo najprizemnijeg primitivizma koji već mesecima obitava na sajtu bez ikakve želje čelnih ljudi da reaguju. Vrhunac je predstavljala činjenica da sam kreator te paradigme ponašanja u vrhu kandidata za novog moderatora. TOME SE MORA STATI NA KRAJ!

Kad već niko ne želi preuzeti inicijativu, javjam se ovako ponizno, jer neke stvari moraju biti sasečene u korenu. ZVANIČNO PODNOSIM KANDIDATUTU NA MODERATORSKO MESTO. Moje agende će biti sledeće:

- strog odnos prema vulgarizmima tipa "al sam isro govno ko crevo za otpumpavanje"
- ograničenje sportskih tema koje dovode do vređanja i predstavljaju generalnu matricu ponašanja na sajtu
- zabrana vređanja osoba na osnovu njihovog porekla i trenutnog mesta življenja (bez njihove dozvole)
- podsticanje većeg broja ženskih osoba da dolaze na sajt, tako što će mizoginistički ekcesi biti minimalizovani
- davanje većeg prostora istinski duhovitim ljudima koji su zapostavljeni glasnoćom onih primitivnih
- uvođenje radija sa kvalitetnom muzikom

Lista ciljeva će biti dopunjena i želim da se što veći broj ljudi pridruži našem pokretu!

DOSTA JE BILO - RESTART!

ЈЕДИ ГОВНА!

a sta ja imam od toga? koliko sam ja tu dobar?

A mogo bi i proviron da moderiše da imamo ceo balkan Bosna-vidra,CG-Marko,Bugarska-celt još ustaša i makedonac fali evo recimo zapata može da glumi makedonca

za koji kurac treba dovlaciti vise zenskih na sajt? obrazlozi.

- podsticanje većeg broja ženskih osoba da dolaze na sajt, tako što će mizoginistički ekcesi biti minimalizovani

Bratelo, aj prvo da smanjimo ove pokušaje da se predstavljaju ljudi ka neki veliki intelektualci i da taj način izražavanja ostavimo onima koji to stvarno jesu.
I da, da batale ljudi da se tiskaju ženama i da obigravaju oko njih ka da pičke od porođaja viđeli nijesu a sve konjine od minimum 20 godina.

za koji kurac treba dovlaciti vise zenskih na sajt? obrazlozi.

+1

да вам објасним у чему је ствар

раширила се нека прича о новим модераторима са којима провирон није био у добрим односима па се сад уплашио бана и нада се да ће се увући довољно у буљу како би добио неки имунитет

A mogo bi i proviron da moderiše da imamo ceo balkan Bosna-vidra,CG-Marko,Bugarska-celt još ustaša i makedonac fali evo recimo zapata može da glumi makedonca

Raja je makedonac a evo ja ću budem šćiptar onda

Koji kurac da radimo išta, sačekajte da se Šešelj vrati i videćemo onda šta dalje.

Ovde upravo pišu oni koji su i doveli sajt na primitivan nivo na kom već neko vreme obitva. Pokrenite se "beli listići", vreme je!!!

Doći će Šešelj jednog dana!

Idi jebi nešto.