Prijava

I ko si ti da ograničavaš sport? Ej pa sport je star 2000 godina. I sad oćete da nas svedete na samo 5-6 tema bez vredjanja.

Шта фали радиоу?

Treba dati moda nekom posterdziji.

Znam da ova moja inicijativa ima male šanse pošto je YB već viđen kao novi moderator - što smatram katastrofalnom odlukom - ali se ipak uzdam u onaj normalni deo sajta da stane na put tome. Cajk, Nat, Brus, Kurajber, Agilni od modova; Stevan, Truć, Beni, Radjard od viđenijih autora, ubeđen sam da oni moraju dići svoj glas protiv zakucavanja konačnog eksera u kovčeg Sima Vukajlije. Hasta la vitoria siempre!

Јел ово први пут да неко јавно моли за модовање?

jesi lud ti stvarno?

Znam da ova moja inicijativa ima male šanse pošto je YB već viđen kao novi moderator - što smatram katastrofalnom odlukom - ali se ipak uzdam u onaj normalni deo sajta da stane na put tome. Cajk, Nat, Brus, Kurajber, Agilni od modova; Stevan, Truć, Beni, Radjard od viđenijih autora, ubeđen sam da oni moraju dići svoj glas protiv zakucavanja konačnog eksera u kovčeg Sima Vukajlije. Hasta la vitoria siempre!

Ne prdi bez mene.

Svi prdite po forumu jedino je rasnu čru hardkor

Jbt. Ja imam vece sanse da me umoduju nego proviron.

oću ja da budem mod. KOntakt via PM.

Ako ja budem mod, svaki dan ću da serem na odredjeni predmet.

sunshine

Koji kurac da radimo išta, sačekajte da se Šešelj vrati i videćemo onda šta dalje.

АМИН!

Trebalo bi otvoriti neku temu samo za tipove ko što je Miki (Majki jebem li ga)

Tu ćemo svi da se poštujemo, govorićemo u aoristu i bićemo ljubazni prema trebama.

- Ostah da u kasne sate dragi moji.
- Vidra izbaci sliku
YeahBatch malopre: Kako zanosne oči boje ciklame imaš ti prelepi cvetu iz ravne Semberije.
- Predivnog li jutra i mirisa jorgovana napolju. Pravo vreme za čajanku.

PENIS VAGINA IZMET DOJKA

Evo vam recept za sok od djumbira.

Kajzene promijeni mi nadimak u "Ostroga mi"

Koji je najbolji čajni kolutić ?

Kaizne promeni mi nadimak u rasni

Kupim ti gaibu piva.

Koji je najbolji čajni kolutić ?

čmarni :+)