Prijava

И да ти не останем дужан, баба Смиљана је синоним за неуређеност, а израз је у употреби од почетка нормирања савременог српског језика средином 19. вијека. А Црква подразумијева један огроман организам, вођен Духом Светим, у ком су сви Оци као један, допуњујући један другога, говорили једнодушно, и објашњавали тајне Писма. То је једно огромно искуство...
Тако да то не може бити исто. За тебе можда и може, али то онда говори о теби и твојој озбиљности.

Pa čekaj, zar onda ti sinovi božji nisu imali kćeri božje, da s njima ležu, i ne prave degenerike? I gde su tu kćeri božje da se pominju? I sinovi ljudski? Da li su oni bespomoćno gledali kako im ti sinovi božji odvode žene? I gde je to Kainovo seme, ima li ikoga imenovanog, ili zvanična Biblija o tome ćuti? Mnogo se tu nešto prećutkuje...

Јесу, и тако је и било испочетка. Оне се, по мени, подразумијевају. Жене су природно стидљивије, па ако су оне усмјерен како треба, мушки их не могу обрлатити. А овдје је акценат на женама које су се украшавале, магијом се бавиле и мазале, и заводиле мушке, што је лакши процес од обратног. Зато се наводи само то. Претпостављам да су се онда почели утркивати у злу, није било статичног посматрања... Има Кајиново сјеме, поменути су битнији потомци. Једни су почели да праве метале, други музичке инструменте, итд. Погледај опет, у Светом Писму све то пише. Али се не шири прича, јер су ионако изгинули у потопу.

А пошто знамо да се из инцеста рађају ментално заостала деца, ликови са слика странице zajecarnocu.com и сурови краљеви Вестероса, то значи да је цело човечанство ретардирано у односу на Адама, који овом логиком испада надчовек, можда чак и Бог лично? Шта ви мислите о свему овоме

Не. Прво, не рађају се УВЕК ретардирана деца из инцестних веза, него могућност деформисаности плода расте (мислим експоненцијално, али нисам сигуран) са степеном сродства. С друге стране, чини ми се да пише у Старом завету да је Бог тек по крају Потопа укључио ефекте инцеста

ne ometajte mister sajensa dok se ljuto bori za svoj stav

Браво Царе!
Те забране су дошле касније. И није само то била промјена... Природа се у потпуности измијенила... Људи су добили дозволу да једу месо, као и биље, скраћен је људски вијек, ријечју, убрзан је ток историје, итд.

Дјечаче Олланик, гдје ти видиш моју љутину? :-)

Brate, ja sam sad preveo tvoje ime i vidim da tu piše gospodin od nauka. Zašto brate imaš "nauka" u svojem imenu a braniš našu svetu srpsku vjeru. Nauka radi protiv Srba i ubija napalmom djecu po vijetnamu, razumiješ?

pa kakva je to borba ako nije ljuta,mora ljuto

mister of sajens zove drugare da se prskaju vodenim puskama,ateisti vs vernici

svako se do poslednje kapi bori za svoj stav

brate, on je stvarno pametan čovjek. Ja neke stvari koje priča nerazumijem ali vjerujem da ih dobro on zna, razumiješ.

Clannad
Све кад се злоупотреби доноси лоше резултате. Ти ножем сијечеш хљеб, и нећеш то престати, без обзира што су усташе ножевима клале Србе. Зар не?
А наука у смислу чињеница које су доказане није лоша, и тога се не треба плашити, пошто истинска вјера никада није у несагласности са истинском науком и чињеницама, и обратно.

pa naravno clannad,cim opevava slavujski mora da u pravu je,nema tu sta

Ево још једног смарача. Да ниси можда Грањкин дупли ? Молим те, реци да јеси, јер ћу се у супротном баш разочарати ако знам да постоје две такве смарачке лобање на овом сајту. Иди на форум Микијевог забавника па тамо просипај своје тврдње прекопиране са Википедије, примиће се клинчадија, бићеш њихов вођа. Врти једну исту причу на 15 страна, убаци две нове речи и вааууу видите ал сам поткован знањем. Мрш у три лепе.

pusti ga,sh,vidis da se bori za svoj stav...on je ovde da nam kaze istinu,presvetli chovjek

Da brate, shvatam što oćeš da kažeš a nikad mi to nije palo na pamet. Stvarno ću gledati da prestanem nožem hljeb da sječem jer ionako sam pojedem skoro cijeli hljeb na dan pa ću ga lomiti rukom.
Taj drugi dio isto razumijem. Nauka možda može neđe u budućnosti da dokaže da Bog postoji iako sad radi protiv njega.

Напише лик километарски пост без икаквог смисла, а ја дебил га још прочитам и сморим се на крају. И онда дође неко, типа Валдемар и усере га у две реченице. лолоо

убаци две нове речи и вааууу видите ал сам поткован знањем. Мрш у три лепе.

Nemoj da se vrijeđaš bre jebem te usta

А Исус уопште није постио цијели живот. Свети Јован Крститељ јесте.

Znači Sveti Jovan Krstitelj nije sisao majčino mleko?

pitam Mistera Nauke, vi ostai ste neozbiljni za razgovor