Prijava

BRATEEEEEEE IDEMO VOZHNJU DO ZOREEEEEEE

ZORA MI JE BRAT I SESTRA PRIJATELJU MOJJJ NA SVAKOJ KAFANI PISHE MOJE KUCE BROJJ

TOOO STEWARA POMOZI BRATUUUUUU

o-O, vesnam i ja, o-O, i ja i ti, o-O, svi zajedno, poslednje aktivni autori

IMA ONAJ POSTER LOLARE BRATE ZA KONKURSA ZA NAJGLUPSHI POSTER NE ZNAM KOJI BROJ SA SNEZNOM KURCHINOM SHTO LIZE JE RIVA A VELICHINE SNJEZNOG CHOWJEKA ODNOSNO SNESHKA SHTO JE ZAUZELA DRUGO MJESTO

o-O, vesnam i ja, o-O, i ja i ti, o-O, svi zajedno, poslednje aktivni autori

HAHAHAHAHAHAHA JEBEM TE U DUPE ISPADOŠE MI SLINE. ZAMISLIO SAM OVO UZ ONO MLAĆENJE GLAVOM

to je bilo inspirisano ovom pesmom ja mislim eto koliko kemara UTIČE

danas poster na konjkurcu sutra muzička akademija franc list u klagenfurtu

sa kemalowe pesme na jutjubu komentar

UH! MAJKU LI TI JEBEM SRPSKU KEMAL JE KRALJ NARODNJAKA A STA JE BOLJE MATER TI JEBEM U SRED PIČKE ONE TVOJE JEBENE SRPSKE GUSLE PU MAJKU TI SRPSKU JEBEM..........TEKBIR ALLAHU EKBER!!!!!!!!!!

ne znam ko je taj tekbir jbg jel snimio on šta sa južnim vetrom

loooool dwajtara
diwi owo

@1krusevac Ti imaš svoj stav,ja svoj I SVE OK. Ja tvrdim da je Kemal BR.1 I DEFINITIVNO JE VAN KATEGORIJE. Sa njime nema komparacije,a inače ja pratim KEMALA VEĆ OHOHOOOO godina. Kemal je specifičan pjevač i kada hoće najbolji je,mada je i čovjek koji ponekada nedaje 100% od sebe.JEDNOM RIEČJU NIJE SELJAK PJEVAČ,UOPĆE NIJE STILA TE GORE NABROJANE TROJICE PJEVAČA.ON MOŽE I OTPJEVAO JE SVE STILOVE I TO VRHUNSKI-MOŽE MODERNO,MOŽE STAROMODNO,MOŽE DVOJKE ,ORJENTALNO,TURBO FOLK,BALADE ITD

lololo kemara može orijentalno adađo u ge minoru ce dur i to sve pod istom šatrom

rijedak umjetnik

krushevac je dznkee proveren

sad valja zlojave po tjubu da vrati zelenašima sjebo ga nishiokri jbg