Prijava

ja сам заправо чуо да је ипче био педер, трпао се у буљу и умро од сиде, а ово са мечком и ибарском је само медијска лаж, јер би подгојени српски ултранационалисти јако били тужни кад би се сазнало да је ипче заправо био педерчина.

серем вам се у манифестацију.

свако добро

ја сам чуо да ти је мали курац

Лепри види свој курац тек кад се испиша и потражи тамо где види да шикља млаз

Бошњооци смоорооју, Ипче наш рулез

Rizli jebem ti najmilije u pičku krvavu serem ti se u usta poješ mi dupe.

Pozz.

YeahBatch

има да пршти само

ови горе нека ми се напуше курца а стевану да поручим: да би био србин, мораш бити хомо и снимити и окачити на јутјуб клип са једењем паприке

Не одређујеш ти услове за то.

ipče je bio mrga od čoeka, skupilo se nas par da mu odemo na godišnjicu smrti, bače poneo sveće, roki kandilo, lepri pojeo hranu što smo bili pripremili za parastos jebo ga ćaća, ostali poneli dobru volju što i inače nose na okupljanja vukajlijaša jer para nemaju, al dobro. Ja kupio tri kile tamjana u ostrogu da okadimo čitav kalemegdan. I došli mi tako na kališ kad tamo međutim - okupile se metalike u znak protesta zbog godišnjice smrti nekrunisanog cara narodne muzike sa parolama dole ipče i ipče peder. Bače zabezeknut od besa lomi one sveće rukama dok je roki od kandila napravio onaj bacač ko što je imo david protiv golijata, i gađa metalike s kamenjem, metalike krenule da beže al ne mogu od leprija pošto je ovaj bijo ispovraćo onaj parastosni ljeb i počeli da kližu i upadaju i zamašćuju ionako basne kose, bače zapali jednu sveću i prisloni je lepriju na šupak, ovaj prde ko konj i zapali metalike jebem ti panaiju. Ja gledam i ne verujem, kae lepri oš i ti bagro međedska kaem ja nemoj da pustim stevana na tebe. roki plače od smeha a ostali čekaju da im neko plati piće

LOOL. Pišanje po vukajlijašima ekumenistima umotano u prikladnu skasku

роки је влашка циганштура уста га јебем

Sad sam došo samora i video da koncert (fala bogu) nije održan. Šta bi to?