Prijava

Hahaha. Sto je najgore ima takvih ljudi.

Neko ce pomisliti baka i unucad. Ne, moja djeca i ja.
Postala sam majka trojki u 56/oj godini zivota.
Punih 36 godine borbe, razocarenja i nadanja.
Samo vjerujte , cuda su moguca i desavaju se.
Koliko lajkova za ovu majku i hrabru zenu..?

bili su vec dugo zajedno, jako su se voleli, bili su najbolji prijatelji stalno su provodili vreme zajedno svi su bili ljubomorni na njih.
Ona je pocela da se druzi sa njegovim najboljim drugom, stalno su se culi porukama...
on ju je pozvao na pice, a ona je otisla svom decku iza ledja da se vidi sa njegovim najboljim drugom...ceo grad ih je video, ona ga je osramotila za sva vremena...
ubedjivala ga je da nema nista sa njim i da samo njega voli, ali je nastavljala da se cuje sa porukama...
on je poceo da pravi ljubomorne scene....pokusao je da se dopisuje sa njenom najboljom drugaricom medjutim ona ga je ispalila.

njene drugarice su glasale ko je decko koji najbolje izgleda iz njihovog drustva, sve su skoro glasale da je najlepsi taj njegov najbolji drug, to ga je jos vise povredilo. Samo je njegova devojka glasala za njega iako je on znao da je glasala za njega samo da ga ne povredi

Shomy23

bili su vec dugo zajedno, jako su se voleli, bili su najbolji prijatelji stalno su provodili vreme zajedno svi su bili ljubomorni na njih.
Ona je pocela da se druzi sa njegovim najboljim drugom, stalno su se culi porukama...
on ju je pozvao na pice, a ona je otisla svom decku iza ledja da se vidi sa njegovim najboljim drugom...ceo grad ih je video, ona ga je osramotila za sva vremena...
ubedjivala ga je da nema nista sa njim i da samo njega voli, ali je nastavljala da se cuje sa porukama...
on je poceo da pravi ljubomorne scene....pokusao je da se dopisuje sa njenom najboljom drugaricom medjutim ona ga je ispalila.

njene drugarice su glasale ko je decko koji najbolje izgleda iz njihovog drustva, sve su skoro glasale da je najlepsi taj njegov najbolji drug, to ga je jos vise povredilo. Samo je njegova devojka glasala za njega iako je on znao da je glasala za njega samo da ga ne povredi

Hahahhaha jebem ti

Ovo zapravo nije smešno jer je autobiografija...

https://s21.postimg.org/nkqesgxud/FB_IMG_1488397064920.jpg

Pocetak veze 4 meseca ko iz bajke sve ok doalazio kod nje i stopom i pjeske bukvalno nekad kolima uvek sam bio kod nje i nezalim,i odjednom je poceh lepo kulturno moleti da predje kod mene da zivi sve fino polako sam radio nije vredelo ona je samo govorila sacekaj sacekaj sta sam god uradio lepo i hteo je zarko kod mene bilo je prepreka naslusao sam se svakakvih prica o njoj gutao sam gurao i verovao joj zato sto sam je voleo i volim je sad moliooo nije vredelo znaci kisao zebao spavao na klupama na - 10 i sve to mi se vratilo pogresno i na kraju ja ispao za sve kriv,dal sam ja kriv sto sam zavoleo hteo nju neznam sve ce onaj odozgo pokazati,danas ne vredi ni voleti vrati ti se nikako a to boli!!!

https://s21.postimg.org/nkqesgxud/FB_IMG_1488397064920.jpg

Odaberem nju ima dete to mi nije smetalo davao branio je i na kraju ispusio

https://s21.postimg.org/nkqesgxud/FB_IMG_1488397064920.jpg

Raskines i pijes svaki dan da ne boli sve sto vise pijes nemozes se napiti litra rakije za 6 sati te ne dotakne i samo dolivas to je ubistvo

Nelol su privatne slike jbg

Lik salje svima zahteve i onda trazi da pricas s njim preko video poziva, 5k prijatelja ima. Nema kod njega nista privatno.

sta ti radis od zivota svoga

На Трети март отбелязваме възкресението на един народ, който близо 500 години беше без своя политическа и духовна свобода, народ, чиято висока самобитна духовна и материална култура бе подложена на унищожение.
На Трети март България получава дългоочакваната изстрадана свобода, за да заеме достойно мястото си в семейството на свободните и демократични европейски държави. Днес, повече от всякога сме длъжни да помним и почитаме героите дали живота си за свободата ни. Днес, повече от всякога трябва да сме достойни за техния героизъм. Днес трябва да сме отговорни за бъдещето на България!
Дълбок поклон пред паметта на участниците и загиналите за свободата на милото ни Отечество българи, руснаци, украинци, румънци, финландци, арменци и др.смели войни.
Трети март е символ на това, че общата воля и обединени действия са гаранция за преодоляването на трудностите, пред които всеки народ неизбежно се изправя!
Честит празник България!